Fotoodmładzanie od 59,99 zł i więcej opcji w Studiu Urody Marilyn

Bielany Wrocławskie

Kup jako prezent

W skrócie

  • Korzyści: jednolity koloryt skóry, spłycone zmarszczki

Warunki

Ważność: groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 71 390 18 10 lub 790 566 332. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zapewnij swojej skórze promienny wygląd, by wyjść z twarzą z każdej sytuacji – udaj się z dzisiejszym grouponem do Studia Urody Marilyn.

Oferta
Fotoodmładzanie twarzy do wyboru 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł za 1 zabieg,
2) 109,99 zł za 3 zabiegi,
3) 159,99 zł za 5 zabiegów.

Naświetlanie twarzy pozwala wygładzić zmarszczki, zredukować blizny i przebarwienia oraz zlikwidować zwiotczenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wycelować leczniczą wiązkę w nieestetyczne naczynka i je zamknąć bez naruszania ciągłości naskórka.

Studio Urody Marilyn
W powstałym z miłości do piękna studiu urody mieści się salon fryzjerski i gabinet kosmetyczny. Bogata oferta obejmuje m.in. strzyżenie (damskie i męskie), koloryzację (również męską), dekoloryzację serum rozjaśniającym, keratynowe prostowanie włosów czy zabiegi regeneracyjne. Portfolio gabinetu kosmetycznego w niczym nie ustępuje salonowi fryzjerskiemu. Studio wykonuje zabiegi laserowe (m.in. fotoodmładzanie, usuwanie owłosienia i przebarwień), masaże, makijaż permanentny, mezoterapię mikroigłową czy depilację ciepłym woskiem. Oprócz tego znajdzie się coś dla dbających o stopy i dłonie (manicure i pedicure), twarz, szyje i dekolt oraz ciało. Warto zwrócić uwagę na autorskie zabiegi salonu Marilyn, m.in. czekoladowy. W gabinecie kosmetycznym można także zakupić produkty przydatne do pielęgnacji i podtrzymywania efektów zabiegów.

Gustownie urządzone studio to nie tylko profesjonalne zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne, ale również miła i rodzinna atmosfera, której sprzyja muzyka z lat 70. i 80. oraz romantyczna nuta zapachowa. Puszczane na DVD bajki sprawią, że dzieci nie będą nudzić się podczas strzyżenia, a na koniec czeka je słodka niespodzianka.

Personel studia podchodzi do swoich obowiązków z charyzmą i pasją; każdy klient stanowi nowe wyzwanie i natchnienie, dlatego też odwiedzający Studio Urody Marilyn mogą liczyć nie tylko na fachowość, ale również na zrozumienie i przydatne porady. Joanna prowadzi zajęcia na uczelni z zakresu wizażu i stylizacji, Mika jest czeladnikiem sztuki fryzjerskiej, a Małgosia profesjonalną kosmetyczką. Panie dzielą się swoją wiedzą podczas szkoleń organizowanych w Akademii Studia Urody Marilyn. Podczas kursów stanowiska pracy wyposażone są w profesjonalny sprzęt, bazą programu szkoleniowego są najnowsze światowe trendy fryzjerskie, kosmetyczne i w zakresie masażu, a kursanci po ukończeniu otrzymują certyfikat (w wersji polskiej i angielskiej), który upoważnia do samodzielnego wykonywania zawodu.

Komentarze

Gorąco dziękije za usługę, na pewno skorzystam jeszcze z Państwa usług.
Katarzyna B. · 6 stycznia 2014

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.