Fotoodmładzanie od 59,99 zł i więcej opcji w Studiu Urody Marilyn

od 59,99 zł
1 kupionych

W skrócie

  • Korzyści: jednolity koloryt skóry, spłycone zmarszczki

Warunki

Ważność: groupon ważny do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 71 390 18 10 lub 790 566 332. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zapewnij swojej skórze promienny wygląd, by wyjść z twarzą z każdej sytuacji – udaj się z dzisiejszym grouponem do Studia Urody Marilyn.

Oferta
Fotoodmładzanie twarzy do wyboru 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł za 1 zabieg,
2) 109,99 zł za 3 zabiegi,
3) 159,99 zł za 5 zabiegów.

Naświetlanie twarzy pozwala wygładzić zmarszczki, zredukować blizny i przebarwienia oraz zlikwidować zwiotczenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wycelować leczniczą wiązkę w nieestetyczne naczynka i je zamknąć bez naruszania ciągłości naskórka.

Studio Urody Marilyn
W powstałym z miłości do piękna studiu urody mieści się salon fryzjerski i gabinet kosmetyczny. Bogata oferta obejmuje m.in. strzyżenie (damskie i męskie), koloryzację (również męską), dekoloryzację serum rozjaśniającym, keratynowe prostowanie włosów czy zabiegi regeneracyjne. Portfolio gabinetu kosmetycznego w niczym nie ustępuje salonowi fryzjerskiemu. Studio wykonuje zabiegi laserowe (m.in. fotoodmładzanie, usuwanie owłosienia i przebarwień), masaże, makijaż permanentny, mezoterapię mikroigłową czy depilację ciepłym woskiem. Oprócz tego znajdzie się coś dla dbających o stopy i dłonie (manicure i pedicure), twarz, szyje i dekolt oraz ciało. Warto zwrócić uwagę na autorskie zabiegi salonu Marilyn, m.in. czekoladowy. W gabinecie kosmetycznym można także zakupić produkty przydatne do pielęgnacji i podtrzymywania efektów zabiegów.

Gustownie urządzone studio to nie tylko profesjonalne zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne, ale również miła i rodzinna atmosfera, której sprzyja muzyka z lat 70. i 80. oraz romantyczna nuta zapachowa. Puszczane na DVD bajki sprawią, że dzieci nie będą nudzić się podczas strzyżenia, a na koniec czeka je słodka niespodzianka.

Personel studia podchodzi do swoich obowiązków z charyzmą i pasją; każdy klient stanowi nowe wyzwanie i natchnienie, dlatego też odwiedzający Studio Urody Marilyn mogą liczyć nie tylko na fachowość, ale również na zrozumienie i przydatne porady. Joanna prowadzi zajęcia na uczelni z zakresu wizażu i stylizacji, Mika jest czeladnikiem sztuki fryzjerskiej, a Małgosia profesjonalną kosmetyczką. Panie dzielą się swoją wiedzą podczas szkoleń organizowanych w Akademii Studia Urody Marilyn. Podczas kursów stanowiska pracy wyposażone są w profesjonalny sprzęt, bazą programu szkoleniowego są najnowsze światowe trendy fryzjerskie, kosmetyczne i w zakresie masażu, a kursanci po ukończeniu otrzymują certyfikat (w wersji polskiej i angielskiej), który upoważnia do samodzielnego wykonywania zawodu.

Komentarze

Gorąco dziękije za usługę, na pewno skorzystam jeszcze z Państwa usług.
Katarzyna B. · 6 stycznia 2014
Merchant Location Map
  1. 1

    Bielany Wrocławskie

    Konwaliowa 3/1a

    Bielany Wrocławskie, dolnośląskie 55-040

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}