Studio Urody Juliet

ul. Cieszyńska 101, Bielsko-Biała

Do 30% zniżki na: Przedłużanie rzęs w firmie Studio Urody Juliet

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Stylistka nakłada półtrwałe przedłużenia na naturalne rzęsy, aby je wydłużyć i nadać im pełniejszy wygląd.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Jeden zabieg przedłużania rzęs 1:1 z zagęszczeniem

jeden zabieg przedłużania z zagęszczaniem rzęs metodą 2-4 D

Przedłużanie rzęs wykonywane jest przez profesjonalnych i doświadczonych stylistów, aby osiągnąć dramatyczny wygląd i podkreślić oczy. Klasyczne przedłużanie rzęs zapewnia naturalny efekt i idealnie nadaje się do optycznego przedłużenia rzęs i nadania im pełniejszego wyglądu. Przedłużanie rzęs metodą objętościową pozwala osiągnąć pełniejszy, bardziej puszysty wygląd. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z rzadkimi, lub przerywanymi rzęsami. Hybrydowe przedłużanie rzęs to mieszanka metody klasycznej i objętościowej. Hybrydowe rzęsy oferują grubszy, gęstszy wygląd niż rzęsy przedłużane klasycznie, ale bez jednolitości i miękkości typowego zabiegu objętościowego. Wypełnienia zastąpią wszelkie przedłużenia, które są luźne lub wypadły i zostaną dodane do wszelkich nowych naturalnych rzęs 14-21 dni po pierwotnym zabiegu przedłużania rzęs.

rodzaj wykorzystywanych rzęs : z norek lub jedwabne

efekt utrzymuje się od 4-8 tyg ,oferta dotyczy tylko zakładania nowej stylizacji ,30 zł dopłata do ściągniecia wcześniejszych rzęs ( zakładanych w innym salonie )

https://www.facebook.com/photo/?fbid=425418519587087&set=pb.100063568271657.-2207520000..

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: rzęsy. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 730 788 149. Oferta dotyczy tylko zakładania nowej stylizacji. 30 zł dopłata do ściągnięcia wcześniejszych rzęs (zakładanych w innym salonie). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Studio Urody Juliet

Zlokalizowany przy głównej ulicy salon pozwala kompleksowo zadbać o wygląd. W ofercie Juliet znajdują się bowiem mezoterapia, mikrodermabrazja, zabiegi kwasami, manicure, pedicure, różnorodne masaże i wiele innych usług. Wykonywane są z użyciem specjalistycznych kosmetyków takich firm, jak Alissa Beaute, Christina, Neoglis, IBD oraz Mistero Milano.