Studio Urody ELIKO

Stefana Żeromskiego 116, Radom

Do 54% zniżki na: Konsultacja i zabiegi podologiczne w firmie Studio Urody ELIKO

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: URODA25. Ważny do 4.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Jeśli Ty (lub ktoś z Twoich bliskich) borykasz się z problemami skóry lub paznokci stóp, to ta oferta jest dla Ciebie.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Profesjonalna konsultacja podologiczna + badanie

Profesjonalna konsultacja podologiczna + badanie + opracowanie wybranego problemu

W naszym gabinecie podologicznym pomagamy osobom dotkniętym problemami skóry i paznokci stóp. Konsultacje i zabiegi są przeprowadzane przez wykwalifikowaną podolożkę mg Agatę Głuch. Każdy pacjent, oprócz zabiegu otrzymuje wyczerpującą informację dotyczącą sposobów pielęgnowania stóp, zagrożeń wynikających z zaniedbania zdiagnozowanego problemu lub jego lekceważenia oraz zostaje poinformowany również o formach leczenia i zapobiegania ewentualnym nawrotom wykrytych schorzeń.

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc?

- usuwanie modzeli, odcisków, nagniotków

- usuwanie brodawek wirusowych (kurzajki) HPV

- leczenie onycholizy paznokcia (odwarstwienie płytki od łożyska)

- leczenie wrastających paznokci (klamry, tamponady)

- paznokcie problematyczne (grzybica, inne problemy)

- pedicure specjalistyczny /leczniczy

- protetyka, rekonstrukcja paznokcia uszkodzonego

- oczyszczanie stóp i paznokci zmienionych chorobowo oraz zaniedbanych

- terapia wspomagająca grzybice

- usuwanie hiperkeratoz, niwelowanie rozpadlin, pękających pięt

- inne zabiegi specjalistyczne

Jak przygotować się do wizyty?

​- przed pierwszą wizytą zastanów się, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania i poinformuj o nich specjalistę. To ważne, żebyśmy wiedzieli w czym możemy Ci pomóc.

- przed wizytą nie pomagaj swoim stopom wyglądać lepiej – widoczne zmiany, takie jak zrogowacenia czy pogrubienie paznokci, są dla nas istotne – chcemy zobaczyć Twoje stopy „w pełnej okazałości”

- panie uprzejmie prosimy o stawienie się bez pomalowanych paznokci – to oszczędza czas, który przeznaczamy na konsultację. Wizytę rozpoczynamy założeniem karty pacjenta.

- nie stosuj kremów, zasypek czy maści do stóp w dniu wizyty.

- ubierz się wygodnie, najlepiej w spodnie i skarpetki a także załóż swoje najczęściej noszone obuwie. Nie zakładaj nowego – obejrzenie stopnia ścierania podeszew obuwia jest jednym z elementów diagnostyki podologicznej.

- przygotuj listę zażywanych leków, alergii oraz problemów zdrowotnych z jakimi się borykasz. Bardzo istotne są dla nas choroby przewlekłe i przyjmowane leki – choroby ogólnoustrojowe i farmakoterapia mają znaczący wpływ na wygląd skóry stóp i paznokci.

Jeśli wizyta stresuje Cię - pamiętaj, że to zupełnie normalne i my to doskonale rozumiemy. Zapewniamy, że Wasze stopy to nasz chleb powszedni, a diagnostyka to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Nie ma potrzeby, by się bać podologa! Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc w atmosferze zrozumienia i życzliwości.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Przeciwwskazania: infekcja, otwarte rany. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: stopy. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 727 932 542. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Grouponu nie można przekazać innej osobie. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1. Limit grouponów na wizytę: 1. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Maks. liczba osób, które mogą wykorzystać 1 groupon: 1.

Studio Urody ELIKO

Studio Urody ELIKO to miejsce dla osób ceniących sobie wysoką jakość i przywiązujących wagę nie tylko do swojego wyglądu, ale też i do zdrowia. Specjalizujemy się w podologii (leczenie dolegliwości stóp), treatmentologii (leczenie włosów), oraz ekologicznych koloryzacjach i pielęgnacji twarzy. Wykonujemy również stylizację paznokci, brwi i rzęs oraz masaże relaksacyjne i antycellulitowe, strzyżenia włosów i fryzury okolicznościowe. W trosce o zdrowie naszych klientów stosujemy do zabiegów naturalne kosmetyki i prowadzimy sprzedaż naturalnych kosmetyków do pielęgnacji domowej.