zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Jutro koniec.

STUDIO URODY A&D

al. Bohaterów Warszawy 29B, Szczecin

Keratynowe prostowanie włosów (od 199,99 zł) ze strzyżeniem, modelowaniem (od 219,99 zł) w Studiu Urody A&D

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki zabiegowi włosy na długo pozostają proste i gładkie, dzięki czemu zaoszczędzić można czas na codziennym prostowaniu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
S
Sara
3 Oceny3 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
styczeń 7, 2021
Wykupiłam keratynowe prostowanie włosów krótkich lub średnich że strzyżeniem za kwotę 219zl myśląc że na tym się zakończy (sama miałam włosy do ramion) natomiast na miejscu doliczono mi 120zl za 20g kreatyny. Wydaje mi się że to jednak nie jest zniżka. Także dla przyszłych osób polecam się dowiedzieć/wdzwonić na ile wycenia gramature keratyny. Raczej już nie powrócę do tego salonu.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 199,99 zł zamiast 600 zł za prostowanie keratynowe True Keratin (włosy krótkie i średnie do ramion),
  • 219,99 zł zamiast 660 zł za opcję 1. + strzyżenie z modelowaniem,
  • 229,99 zł zamiast 800 zł za prostowanie keratynowe True Keratin (włosy długie),
  • 249,99 zł zamiast 860 zł za opcję 3. + strzyżenie z modelowaniem.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: W przypadku opcji 1. i 2. użyte zostaje 20g keratyny. W przypadku opcji 3. i 4. użyte zostaje 30 g keratyny. Każde kolejne 10 g keratyny podlega dopłacie 60 zł - płatne na miejscu.
Konieczna rezerwacja tel. 501 384 011 z podaniem numeru grouponu. Nieodwołanie rezerwacji minimum 24-godz. wcześniej skutkuje utratą ważności grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Studio Urody A&D

Zlokalizowane w centrum miasta studio oferuje swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu kosmetyki i fryzjerstwa. Pracownicy Studia Urody A&D służą fachową poradą przed każdym zabiegiem. Klienci mogą tu podkreślić atuty swojej urody i skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stopy, przejść metamorfozę fryzury pod okiem specjalistów, wykonać makijaż permanentny i wiele innych zabiegów.

Więcej informacji na stronie Facebook.