zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Studio Sensual Body

Kochanowskiego 4/3, Poznań (Poznań-Grunwald)

Do 43% zniżki na: Spa - Sauna - Podczerwień w firmie Studio Sensual Body

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code ZABAWA. Ends 7.10.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sauna jest rezerwowana tylko dla jednej osoby! Całe pomieszczenie z prysznicem będzie tylko do twojej dyspozycji.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 28, 2021
Miła obsługa , spokojne miejsce , mało ludzi a co najważniejsze po kilku wizytach na bieżni Vacu widzę efekty 😁
D
Dominika
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 1, 2021
ja bardzo lubię to miejsce, bardzo przystępne ceny i bardzo miły personel :)

O tej ofercie

3 SESJE PO 55 MINUT W SAUNIE INFRARED (PODCZERWIEŃ)

 Podczas sesji dochodzi do spalania tkanki tłuszczowej, zmniejszenia cellulitu, wspomaga leczenie bólów mięśniowych, kontuzji, chorób stawowych, łagodzi bóle związane z dyskopatią. Wyżej wymienione funkcje działają już od temperatury 25 stopni C, więc nawet dzieci mogą korzystać.

Ubytek kalorii podczas 15-minutowego przebywania w kabinie to utrata ok. 1800 kcal, co odpowiada ilości spalonej podczas przebiegnięcia 5-6 km. Delikatne ciepło, brak krępującego ciało odzienia

Wykorzystanie panelu solnego daje efekty podobne jak pobyt w grocie solnej.

SESJA W SAUNIE INFRARED (PODCZERWIEŃ)

 Podczas sesji dochodzi do spalania tkanki tłuszczowej, zmniejszenia cellulitu, wspomaga leczenie bólów mięśniowych, kontuzji, chorób stawowych, łagodzi bóle związane z dyskopatią.

Ubytek kalorii podczas 15-minutowego przebywania w kabinie, to utrata ok. 1800 kcal, co odpowiada ilości spalonej podczas przebiegnięcia 5-6 km. Delikatne ciepło, brak krępującego ciało odzienia

Wykorzystanie panelu solnego daje efekty podobne jak pobyt w grocie solnej.

Z saun niskotemperaturowych mogą korzystać wszyscy bez ograniczeń wiekowych. Seans nie jest męczący. Z takiej "kąpieli" mogą korzystać dzieci i osoby starsze oraz te, które mają kłopoty z krążeniem, chorobami serca i nadciśnieniem.

Podczas 10-20 minutowej sesji w saunie serce zwiększa prędkość bicia od 50% do 75%. Przemiany metaboliczne tym spowodowane są porównywalne do efektów przy ćwiczeniach fizycznych.

W trakcie seansu w saunie IR promienie podczerwone nagrzewają ciało, rozszerzając naczynia krwionośne. W wyniku tego zwiększa się przepływ krwi wraz z dotlenieniem tkanek. Skóra nabiera intensywniejszej barwy - świadczy to o fakcie docierania dobrze natlenionej krwi w miejsca, gdzie jest jej za mało.

Ubytek kalorii podczas 15-minutowego przebywania w kabinie to utrata ok. 1800 kcal, co odpowiada ilości spalonej podczas przebiegnięcia 5-6 km. Delikatne ciepło, brak krępującego ciało odzienia, nastrój spokoju i swobody oraz świadomość pożytków wynikających z korzystania z kabiny ogrzewanej promiennikami podczerwieni, powoduje naturalny odpływ napięcia i stresów dnia codziennego. Temp. 38-600C - może z niej korzystać każdy!

Spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, wspomaga leczenie bólów mięśniowych, kontuzji, chorób stawowych, łagodzi bóle związane z dyskopatią.

Wykorzystanie panelu solnego daje efekty podobne jak pobyt w grocie solnej.

Efektem jest większy spadek ilości tłuszczu (nie tylko wody) w bardziej komfortowych warunkach (niższa temperatura) niż w przypadku saun tradycyjnych. W trakcie sesji w kabinie infrared zwiększa się przyswajalność tlenu, a tym samym poprawia ukrwienie. Uwalniane zostają toksyny, tłuszcz i woda. Skóra zostaje oczyszczona, staje się miękka i elastyczna. W widoczny sposób zmniejsza się cellulit, a skóra się ujędrnia i poprawia jej koloryt. Doskonały wypoczynek przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej.

Unikalność usługi w saunie infrared polega na tym, że ponad 80% energii penetrującej nasze ciało przekształca się w ciepło, rozgrzewając je "od wewnątrz", a tylko niecałe 20% energii podczerwonej ogrzewa powietrze. Tradycyjna sauna musi polegać na pośrednich sposobach ogrzewania (prądy powietrza, następnie przewodzenie), co w konsekwencji powoduje bezpośredni kontakt gorącego powietrza ze skórą, a następnie ogrzanie organizmu "od zewnątrz".

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 500 420 924. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Studio Sensual Body

W kameralnych wnętrzach studia można poprawiać kondycję i kształtować sylwetkę, korzystając z nowoczesnych urządzeń. Do dyspozycji klientów przeznaczone są bowiem m.in. rollmasaż poprawiający krążenie i rozbijający cellulit czy urządzenia Vacuum wspomagające odchudzanie podciśnieniem. Na miejscu warto także skorzystać z indywidualnego treningu personalnego i zadbać o ciało w solarium lub w saunie.