zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem CYBER2022. Jutro koniec.

Studio Profilaktyki & Wybielania

ul. Librowszczyzna 1/1, Kraków

Skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja i ocena stanu jamy ustnej dla 1 osoby w Studiu Profilaktyki & Wybielania

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet stomatologiczny pomaga usunąć kamień nazębny, zabezpieczyć szkliwo oraz zaplanować ewentualne leczenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marcin
7 Oceny7 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 5, 2022
Nie byłem jeszcze ponieważ są bardzo odległe terminy
M
Mirosław
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 27, 2022
Witam, wszystko bardzo sprawnie szybko. Usługa wykonana bardzo starannie. Polecam.
M
Magdalena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 26, 2022
Bardzo dobrze wykonana higienizacja, otrzymałam dużo informacji na temat moich zębów jak i ich pielęgnacji, jakich kiedykolwiek w innym gabinecie nie uslyszalam
M
Monika
5 Oceny4 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 12, 2022
Usługa wykonana przez higieniste,żaden doktor jak tu piszą,według mojej oceny pobieżnie, byle zrobić..W lokalu czas się zatrzymał, sprzęt przestarzały, z fotela się zjeżdża, bardzo obskórne miejsce no i ten smród na wejściu z toalety. Nie polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
I
Izabella
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 8, 2022
Absolutnie polecam, pan doktor przemiły, delikatny i bardzo dokładny! :3 jestem super zadowolona!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, piaskowanie, polerowanie i ocena stanu jamy ustnej z opcją fluoryzacji
  • zabieg wykonuje higienistka stomatologiczna

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 661 176 490 w godz. 16:00-20:30. Dla osoby towarzyszącej, zainteresowanej takim samym pakietem rabat 20% (opłata uiszczana na miejscu). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Kobiety w ciąży proszone są o poinformowanie o tym stanie w trakcie rezerwacji telefonicznej. W przypadku zdiagnozowania poważnego stanu zapalnego i braku możliwości wykonania całości zabiegu wizyta zostanie przełożona na inny, dodatkowy termin. Może się to wiązać z powtórzeniem części czynności i naliczeniem dodatkowej dopłaty. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Studio Profilaktyki & Wybielania

Zlokalizowany w Krakowie gabinet oferuje kompleksową profilaktykę uzębienia dzieci i dorosłych. Otaczając szczególną troską najmłodszych, Studio Profilaktyki & Wybielania zostało dobrze przystosowane do wizyt małych pacjentów. Specjalny tryb postępowania pozwala uchronić maluchy przed stresem i uczyć prawidłowych nawyków higieny jamy ustnej.

Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wizyty odbywały się w przyjaznej i miłej atmosferze oraz dogodnych dla pacjentów terminach.