Ayurveda Gabinet Masażu

Łony 7a, Rybnik

Do 26% zniżki na Spa - karnet dzienny w Ayurveda Gabinet Masażu

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Odpowiednio skomponowane rytuały mają na celu upiększenie twarzy, ujędrnienie skóry i redukcję cellulitu, dogłębny relaks i wyciszenie

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: pakiety zabiegów na twarz i ciało
  • czas trwania: ok. 100 min

Japońska Ceremonia Piękna:

Zabieg rozpoczyna się od głębokiego oczyszczenia skóry twarzy, szyi i dekoltu przy pomocy pianki z zielonej herbaty, następnie przy pomocy gorącego kompresu rozszerza się pory w celu przyśpieszenia oczyszczania i wspomagania przenikania substancji odżywczych. Na koniec zaaplikuje się peeling enzymatyczny z kwasem hialuronowym i ekstraktem z jabłka. Po oczyszczeniu skóry przechodzi się do kolejnego etapu, jakim jest masaż liftingujący Kobido. Masaż ten rozpoczyna się od głębokiego lecz spokojnego etapu relaksacji aby przystosować i rozgrzać tkanki do kolejnych etapów, kolejno udrażniane są naczynia limfatyczne i przechodzi się do głównego, najbardziej intensywnego etapu liftingującego. Na koniec stosuje się technikę akupresury punktów refleksologicznych i wyciszające przegłaskanie. Masaż wykonywany jest przy pomocy japońskiego olejku Tsubaki - kamelii japońskiej. Ceremonia kończy się nałożeniem maski anti-aging z kwasem hialuronowym.

Bye Bye Cellulite

Rytuał rozpoczyna się od przemasowania całego ciała suchą szczotką bambusową. Następnie nakłada się odżywcze masło shea, na którym wykonywany będzie główny etap - antycellulitowy masaż szklaną bańką (dermomasaż łydek, tyłu ud, pośladków, boczków, przodu ud, brzucha oraz ramion). Dermomasaż polega na zasysaniu fałdu skóry podciśnieniem. Zabieg działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową, dzięki czemu następuje rozbicie komórek tłuszczowych, redukcja cellulitu oraz modelowanie sylwetki. Jednocześnie dermomasaż usprawnia krążenie wewnątrztkankowe, eliminuje toksyny, przyspiesza rozkład tłuszczu w głębokich warstwach tkanki podskórnej, zmniejsza retencję wody oraz wspomaga regenerację skóry i wspomaga przywrócenie jędrności skórze. Po opracowaniu każdej z partii w celu wzmocnienia efektu stosuje się body wrapping - nakłada się rozgrzewającą maskę redukującą tłuszcz z kwasem hialuronowym, ekstraktem z Gotu Kola, kofeiną, olejkiem cynamonowca i goździków. Ciało owija się folią.

Całkowite Zapomnienie

Rytuał przeznaczony dla osób potrzebujących głębokiego odprężenia, zmęczonych, poszukujących wyciszenia. Rozpoczyna się od medytacji przy dźwiękach misy tybetańskiej. Następnie przechodzi się do masażu Abhyanga - głęboko rozluźniającego masażu całego ciała gorącym olejem sezamowym z domieszką olejku May Chang lub Ylang Ylang do wyboru. Po masażu całego ciała przechodzi się do masażu głowy i twarzy Shiroabhyanga zakończonego aktywacją punktów Marma twarzy.

Dodatkowe informacje dostępne na facebooku

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 780 008 895. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Ayurveda Gabinet Masażu

Ayurveda jest najstarszym na świecie systemem medycznym i filozoficznym, który wywodzi się ze starożytnych Indii. Koncentruje się na zapobieganiu chorobie, a gdy do niej dojdzie, na usuwaniu jej źródła, a nie tylko objawów. Ponieważ postrzega człowieka holistycznie, stara się zachować lub przywrócić równowagę na poziomie ciała, umysłu i ducha. Filozofią tą kieruje się w pracy kadra Ayurveda Studio Masażu. Oferuje zabiegi pielęgnacyjne oraz różne rodzaje masażu ajurwedyjskiego i orientalnego, które oddziałują na sferę duchową i fizyczną, by w konsekwencji poprawić wygląd, zdrowie i samopoczucie.