Studio Mandala

Aleje Jerozolimskie 49 lokal 32, Warszawa

Orientalny rytuał: masaż ciała, stóp i Kobido dla 1 osoby w Studiu Mandala

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na dogłębne odprężenie, rozluźnienie spiętych mięśni, poprawę krążenia, lifting twarzy, redukcję uczucia „ciężkich nóg”, lepszy sen

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: orientalny rytuał dla 1 osoby
  • czas trwania: 3 godz.

Rytuał obejmuje:

  • godzinny masaż Kobido twarzy, szyi i dekoltu
  • godzinny masaż ciała (do wyboru: relaksacyjny, tybetański, balijski, lomi lomi, tajski)
  • godzinny masaż stóp z elementami refleksoterapii

Więcej informacji o dostępnych masażach znaleźć można na stronie www.mandala-warszawa.pl

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 720 960 612. Dni i godziny wykorzystania grouponu: pon.-czw. 10-16, pt. 10-17. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Studio Mandala

Zlokalizowany w centrum Warszawy salon masażu to „miejsce pełne relaksu, pozytywnej energii i inspiracji”, które powstało z pasji. Właścicielką studia Mandala jest certyfikowana terapeutka masaży i spa z wykształceniem technika masażu oraz wieloletnim doświadczeniem. Tutejszą specjalnością są masaże orientalne (kobido, ayurweda, tajski, shiatsu, tybetański, balijski, lomi lomi), a także zabiegi modelujące sylwetkę, maderoterapie oraz bańki chińskie.

Więcej informacji na Facebooku.