Studio Lilly

Ks. Przytockiego 2b/12a, Gdańsk

Strzyżenie z regeneracją włosów (99,90 zł) lub koloryzacją (129,90 zł) i więcej opcji w Studiu Lilly w Gdańsku (do -55%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Metamorfoza fryzury: modne, kreatywne strzyżenie
  • Intensywna odnowa: regeneracja włosów ultradźwiękami
  • Brazylijskie prostowanie włosów: efekt gładkich i lśniących włosów przez kilka miesięcy – zabieg polecany zwłaszcza osobom, których włosy są zmęczone, zniszczone i przesuszone codziennym używaniem prostownicy

O tej ofercie

Problemy urody głowy z łatwością możesz mieć z głowy, jeśli odwiedzisz doświadczonego i kreatywnego fryzjera. Znajdziesz go w Studiu Lilly w Gdańsku, gdzie dzięki dzisiejszemu grouponowi skorzystasz z jego usług.

Oferta
Pakiet fryzjerski w 1 z 3 opcji:

1) 99,90 zł zamiast 210 zł za strzyżenie z ultradźwiękową regeneracją włosów,
2) 129,90 zł zamiast 290 zł za strzyżenie z koloryzacja włosów (1 kolor),
3) 269,90 zł zamiast 550 zł za keratynowe, brazylijskie prostowanie włosów.

Modne i kreatywne cięcie dobrane do kształtu twarzy będzie początkiem metamorfozy, którą można wzmocnić dzięki farbowaniu. Nowy, trwały kolor ożywi czuprynę i subtelnie podkreśli koloryt cery. Zamiast koloryzacji do wyboru jest specjalistyczna regeneracja włosów. W trakcie zabiegu ultradźwięki powodują efektywne wchłanianie składników odżywczych przez włókna, dzięki czemu odzyskują siłę i odporność. Efekt kuracji utrzymuje się nawet do dwóch miesięcy. Innego rodzaju regenerację gwarantuje brazylijskie prostowanie włosów, które polega na uzupełnieniu ubytków keratynowych we włóknie, by przywrócić mu gładkość i wyrównać warstwę lipidową.

Studio Lilly

Studio oferuje swym klientom bogatą ofertę zabiegów na twarz, ciało i włosy. Studio jest salonem firmowym Euro Fashion, lidera na rynku polskim w branży kosmetycznej z zakresu pielęgnacji paznokci. Podczas zabiegów używane są markowe, wysokiej jakości kosmetyki, m.in. firmy L’Oréal. W salonie można również skorzystać z internetu i zrelaksować się przy filiżance kawy, co umili chwile oczekiwania na wybrany zabieg.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 583 409 824. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Studio Lilly