Studio Kosmetyki i Makijażu Permanentnego

ul. Poronińska 10 a, Szczecin

Makijaż permamentny: kreski górnej i dolnej (289 zł), brwi lub ust (389 zł) w Studiu Kosmetyki i Makijażu Permanentnego

Wybierz opcję

Wyróżniki

Długotrwała alternatywa dla tradycyjnego makijażu, oszczędność czasu i sposób na podkreślenie oprawy oczu, brwi lub ust

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda:
    • brwi – cienia lub włoskową
    • ust – kontur z cieniowaniem
  • korekta w cenie: nie
  • znieczulenie: tak

Zabiegi będą wykonywane z użyciem technologi Purebeau. Wykorzystywane tutaj pigmenty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakości oraz spełniają standardy europejskie. Kolory są trwałe, barwniki nie wywołują alergii. Korekta makijażu dodatkowo płatna - cena ustalana na miejscu.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 683 660. . Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Studio Kosmetyki i Makijażu Permanentnego

W kameralnym wnętrzu szczecińskiego studia skorzystać można z bogatej gamy zabiegów kosmetycznych oraz pielęgnujących. Wiodącym zabiegiem salonu jest makijaż permanentny z wykorzystaniem profesjonalnych, markowych produktów. Na miejscu skorzystać można również ze specjalistycznych zabiegów marki Phyris, które pozwolą na regenerację, odżywienie czy nawilżenie skóry twarzy.