Studio Urody «StudioJ»

ul. Zielonogórska 20, Białystok

Strzyżenie damskie lub jednolita koloryzacja włosów w Studiu Urody «StudioJ»

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: URODA25. Ważny do 4.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by odświeżyć wizerunek, zapewnić sobie nową fryzurę lub intensywny, lśniący kolor włosów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie:
    • strzyżenie
    • koloryzacja na 1 kolor
  • oferta dotyczy włosów krótkich i średnich lub długich (w zależności od opcji)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 539 400 828. Godziny otwarcia: pon.-pt. 7-21, sob. 9-15. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Studio Urody «StudioJ»

Zlokalizowany w Białymstoku salon oferuje szybkie sposoby na poprawę urody, a co za tym idzie – również samopoczucia. Tutejszą specjalnością są usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Na miejscu można zdecydować się na strzyżenie damskie lub męskie, a także odświeżenie koloru, koloryzację całkowitą lub nowoczesną, a także rozjaśnianie lub fantazyjne uczesanie. W ofercie jest także stylizacja paznokci (np. manicure klasyczny, hybrydowy, tytanowy i zdobienia) lub oprawy oczu (henna brwi i rzęs) oraz makijaż i zabiegi na twarz.