Annabelle - Klinika Piękna w Bydgoszczy

Fordońska 46, Bydgoszcz

Masaż relaksacyjny, klasyczny lub gorącymi kamieniami (do -56%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do chwili wypoczynku i regeneracji, złagodzenia bólów mięśniowych i związanych z napięciem nerwowym, lepszego snu oraz gładszej skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: ok. 60 min
 • dostępne masaże do wyboru:
  • relaksacyjny lub klasyczny

  • gorącymi kamieniami – 4 etapy:

   • nawilżenie ciała naturalnym olejkiem,
   • delikatny masaż kamieniami, rozgrzewający partie ciała,
   • pozostawienie kamieni w poszczególnych miejscach na ciele na kilka minut,
   • energiczny, mocniejszy masaż gorącymi kamieniami.

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 533 964 926. Klinika oferuje usługi wyłącznie dla kobiet. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach.

Annabelle - Klinika Piękna w Bydgoszczy

Wyszczuplające zabiegi dla kobiet w każdym wieku są specjalnością zlokalizowanego w Bydgoszczy salonu. Dostępne na miejscu specjalistyczne urządzenia (m.in. Roll Shaper, Vacu Shaper, Swan Shaper) pomagają zadbać o sylwetkę oraz o kondycję fizyczną. Korzystając z doświadczenia i wiedzy personelu, zabiegi można uzupełnić o plany dietetyczne oraz suplementy, które dodatkowo pomogą w realizacji indywidualnych celów. Oprócz tego w Annabelle - Klinika Piękna Jagody Wiśniewskiej oferuje swoim klientom liczne masaże, zabiegi relaksacyjne i pielęgnujące.