Najlepsze z Groupon

Strzelnica Warszawianka

Merliniego 4, Warszawa

Specjalistyczne szkolenia strzeleckie z instruktorami GoodShot od 149 zł na Strzelnicy Warszawianka (do -49%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WELLNESS. Ważny do 31.5.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Nauka sprawnego posługiwania się bronią palną krótką i praktycznego strzelania bojowego

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Specjalistyczne szkolenia strzeleckie z instruktorami GoodShot:

  • 149 zł zamiast 290 zł za szkolenie ALFA
  • 199 zł zamiast 349 zł za szkolenie BRAVO
  • 249 zł zamiast 399 zł za szkolenie CHARLIE

Szkolenie ALFA rozpoczyna cykl trzech szkoleń z obsługi i użycia broni krótkiej. Ma ono celu naukę sprawnego posługiwania się bronią palną krótką i praktycznego strzelania bojowego.

Podczas szkolenia BRAVO wykorzystuje się zdobyte już umiejętności i rozszerza się je o strzelanie w pomieszczeniach (krawędzie budynków, korytarze), a także strzelanie przez szybę samochodową podczas ewakuacji z pojazdu w czasie ostrzału.

Trzecim etapem jest szkolenie CHARLIE, czyli strzelania z elementami taktyki przeznaczone dla wprawnych strzelców, którzy ukończyli poprzednie poziomy lub pomyślnie przeszli weryfikację posiadanych umiejętności. Na tym poziomie strzelania wykonywane są przez zespoły strzeleckie 2-5 osobowe, które realizują określone zadania. Część strzelań wykonywana jest w kompletnych ciemnościach przy użyciu latarki. Kursanci będą uczestniczyli w szkoleniu, jakim poddawani są funkcjonariusze służb mundurowych w trakcie kursów podstawowych i specjalistycznych.

Każde szkolenie trwa 4 godziny i dedykowane jest osobom, które chcą wejść w świat strzelań defensywnych. Na czas szkolenia zapewniona jest nowoczesna strzelnica kryta na wyłączność, opieka instruktorska, broń (jeśli nie posiada się własnej), taktyczne wyposażenie do broni, tarcze, ochronniki wzroku i słuchu. Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia.

Do każdej opcji należy doliczyć koszt amunicji z rabatem 30%, według cennika strzelnicy. Szczegóły na stronie www.goodshot.net.pl

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta dla osób pełnoletnich. Realizacja grouponów według kolejności zgłoszeń. Koniec ważności grouponu, może wiązać się z brakiem wolnych terminów na strzelnicy.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowa opłata za amunicję. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail instruktor.strzelania@gmail.com.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strzelnica Warszawianka

Strzelanie z broni palnej to niecodzienny pomysł na spotkanie ze znajomymi, randkę czy spędzenie wolnego czasu jako samotny strzelec – zawsze wypali, dostarczając mocnych wrażeń.

Strzelnica Warszawianka mieści się w obiekcie Wodnego Parku Warszawianka na górnym Mokotowie i posiada dogodny dojazd z każdej części miasta. Stworzono tu warunki idealne, aby rozkoszować się przyjemnością nauki i doskonalenia umiejętności strzeleckich z broni palnej długiej i krótkiej w różnym kalibrze. Od sportowego 22 LR przez amunicję pośrednią 7,62x39 i 5,56x45 do amunicji wagomiarze 12. Do dyspozycji są m.in. jednostki broni; w kalibrze 9 mm Para – Glock, Beretta, Sig Sauer, HK USP, XDM-9, Ruger P-85. W kalibrze 45 ACP – Glock, CZ 97B, Colt 1911. Rewolwery; Smith Wesson, Rossi, Super Blackhawk w kalibrze 44 Rem. Magnum. Pistolety maszynowe; UZI, Glauberyt, Sten oraz karabinki M4, AK47, SKS 45 i na koniec strzelby gładkolufowe Massberg we wspomnianym kalibrze 12/70.

Warszawianka oferuje dodatkowo organizację szkoleń, imprez firmowych, zawodów strzeleckich. Mieści się tu również Klub Strzelecki Cover, którego pracownicy przeprowadzają przez proces ubiegania się o własną broń do celów sportowych i kolekcjonerskich. Z kolei zatrudnieni tu instruktorzy dokładają wszelkich starań aby każdy czuł się bezpiecznie podczas kontaktu z bronią.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.