Najlepsze z Groupon

Strzelnica Emjot

ul. Harcerska 3B, Chorzów

Pakiet na strzelnicę ze szkoleniem od 44,99 zł w Strzelnicy Emjot (do -46%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Atrakcyjne pakiety pozwolą poprawić swoje umiejętności strzeleckie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Barbara
23 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
7 dni temu
dam 5 gwiazdek, chociaż jest małe ale :))), było bardzo dużo klientów przez co 1 instruktor miał opiekę nad przynajmniej dwoma torami do strzału ( my i ktoś obcy) i było dziwne uczucie, że coś może się zdarzyć nieprzewidzianego. Atmosfera fajna, chłopcy zadowoleni.
M
Mariusz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 23, 2023
Polecam. Profesjonalni instruktorzy. Super frajda
K
Kamil
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 12, 2023
Jak zawsze TOP!!
K
Kamil
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 9, 2023
Pan nam policzył, że bez gruponu wyszłoby taniej ;D
R
Rafał
9 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 14, 2022
Bardzo miło spędzony czas. Panowie przeprowadzili szkolenie. Było profesjonalnie, z humorem ale z dyscypliną i adrenalina. jeszcze tam wrócimy.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • liczba naboi: w zależności od opcji
  • czas pobytu na strzelnicy: godzina
  • umiejscowienie strzelnicy: w budynku
  • oferta obejmuje opiekę instruktorską
  • rodzaj broni

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać ze strzelnicy tylko pod opieką opiekuna prawnego (opiekun musi posiadać dowód osobisty, osoba niepełnoletnia- legitymacja szkolna lub pisemna zgoda opiekuna prawnego zezwalająca na korzystanie ze strzelnicy).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon .Strzelnica czynna jest w godzinach od 12.00 do 22.00 natomiast broń i amunicja wydawana jest do 21.00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 950 950, 32 241 29 45.32 345 45 10. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strzelnica Emjot

Położony w samym sercu Parku Chorzowskiego obiekt, jest miejscem gdzie można doskonalić swoje umiejętności strzeleckie. W Strzelnicy Emjot pracuje doświadczona kadra instruktorska, która w razie potrzeby zapozna z podstawami posługiwania się bronią, zasadami celnego strzelania oraz bezpieczeństwa. Dla zainteresowanych organizowane są rozmaite szkolenia m.in. na instruktora sportu strzelectwa sportowego, strzelań bojowych i obronnych, pierwszej pomocy przedmedycznej.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.