Strefa Terapii Relaxare

Topolowa 24, Dąbrowa Górnicza

Do 35% zniżki na Komora hiperbaryczna w Strefa Terapii ''Relaxare''

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zwiększona podaż tlenu to korzyść dla każdej tkanki, terapia poprawia pracę układu sercowo-naczyniowego, nerwowego i mięśniowo-szkieletowego

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Sesja 60 minut w komorze hiperbarycznej, maseczka dodawana do sesji.

Tlenoterapia to zabieg przyjemny, to dobre narzędzie do długowieczności, ponieważ stymuluje wzrost komórek macierzystych, które „naprawiają” nasze ciała. Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej jest metodą odnowy i regeneracji organizmu, polegającą na podaniu czystego tlenu w warunkach podwyższonego ciśnienia. Sesja tlenowa to zabieg odmładzający, regenerujący i odprężający. Regeneruje wszystkie komórki w organizmie, dzięki czemu hamuje procesy starzenia oraz podnosi siły witalne. Dla osób starszych jest cenną terapią, ponieważ znacznie podnosi funkcjonowanie całego organizmu.

Sesja 90 minut w komorze hiperbarycznej, maseczka dodawana do sesji.

Tlenoterapia to zabieg przyjemny, to dobre narzędzie do długowieczności, ponieważ stymuluje wzrost komórek macierzystych, które „naprawiają” nasze ciała. Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej jest metodą odnowy i regeneracji organizmu, polegająca na podaniu czystego tlenu w warunkach podwyższonego ciśnienia. Sesja tlenowa to zabieg odmładzający, regenerujący i odprężający. Regeneruje wszystkie komórki w organizmie, dzięki czemu hamuje procesy starzenia oraz podnosi siły witalne. Dla osób starszych jest cenną terapią, ponieważ znacznie podnosi funkcjonowanie całego organizmu.

Zabiegi w komorze hiperbarycznej są zalecane w stanach takich jak:

depresja, poprawa ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej, znaczna redukcja zmęczenia i wyczerpania organizmu, przyśpieszenie metabolizmu, odchudzanie, borelioza, łuszczyca, trudno gojące się rany, reumatyzm, leczenie ADHD i autyzmu, leczenie powikłań cukrzycy, rehabilitacja neurologiczna, intensywne odmładzanie, przewlekłe stany zapalne, leczenie powikłań po radioterapii, zatrucie tlenkiem węgla, zator gazowy, choroba dekompresyjna, zapalenie kości i szpiku. HBOT wykorzystuje się też w leczeniu schorzeń takich jak udary mózgu, choroby skóry, urazy w sporcie, choroba Leśniowskiego-Crohna, stwardnienie rozsiane.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 200 901. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Strefa Terapii ''Relaxare''

Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.