Brak nowych powiadomień

Strefa Spokoju

Odprężająca sesja floatingu od 79,99 zł w gabinecie Strefa Spokoju (do -36%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -36%
2 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

Godzinna sesja pozwala uporać się z dolegliwościami bólowymi, a także dogłębnie odpręża

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Godzinna sesja floatingu:

  • 79,99 zł zamiast 120 zł za sesję,
  • 154,99 zł zamiast 240 zł za 2 sesje,
  • 229,99 zł zamiast 360 zł za 3 sesje.

Badania naukowe dowiodły, że terapia FloatRest® uśmierza ból oraz pozwala organizmowi w pełni się zrelaksować. Podczas seansu organizm produkuje hormony serotoniny oraz endorfiny, które redukują odczuwanie bólu. Z kolei obniżenie w organizmie zawartości kortyzolu wprowadza w stan odprężenia. Większość klientów już po pierwszym seansie w kapsule czuje się bardziej wypoczęta i zrelaksowana. Poprawia się jakość snu oraz zmniejsza uczucie lęku czy niepokoju. Natomiast każdy kolejny zabieg potęguje rezultaty. Podczas terapii FloatRest® dochodzi do synchronizacji prawej i lewej półkuli mózgu. Co sprawia, że zwiększa się kreatywność, lepiej można poradzić sobie z problemami. Następuje zwiększenie potencjału mózgu, w tym zdolności do wizualizacji. Seanse wprowadzają w wyjątkowy stan aktywności mózgowej ułatwiający swobodny dostęp do rzadko odwiedzanych obszarów pamięci.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 598 008 lub 513 330 085 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strefa Spokoju

Doświadczenie głębokiego relaksu czeka na wszystkich, którzy przekroczą progi gabinetu Strefa Spokoju. Właśnie tutaj wykonuje się innowacyjne zabiegi FloatRest®, których dobroczynne działanie na organizm zostało udowodnione przez naukowców. Zmniejszenie napięcia mięśniowego, redukcja dolegliwości bólowych czy głębokie odprężenie to tylko niektóre z licznych korzyści terapii.

Strefa Spokoju

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.