Brak nowych powiadomień

Stomatologia Przyszłości

Łódzka 3, Częstochowa

Innowacyjne leczenie niewidocznym aparatem ortodontycznym Invisalign i7 za 7499 zł w gabinecie Stomatologia Przyszłości

Wybierz opcję

Wyróżniki

Stomatolog, nowoczesny aparat ortodontyczny: przezroczyste nakładki nie posiadają metalowych elementów, można je w każdej chwili łatwo zdjąć

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta

  • 7499 zł za leczenie aparatem Invisalign i7.

Oferta obejmuje:

  • bezpłatną konsultację ortodontyczną u doktora n. med. Mateusza Falkowskiego kwalifikującą pacjenta do leczenia metodą Invisalign: Invisalign i7, Invisalign lite, Invisalign full
  • bezpłatne przygotowanie cyfrowych modeli diagnostycznych i indywidualnej ścieżki leczenia
  • aparat Invisalign w wersji Invisalign i7 (najbardziej podstawowa wersja leczenia składająca się z 7 nakładek)
  • bezpłatne wizyty kontrolne planowane co 3 miesiące w ramach całego procesu leczenia

Warunki

Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po zakwalifikowaniu pacjenta do leczenia jedną z dodatkowych wersji aparatu pacjent pokrywa koszty: ewentualna dopłata do leczenia metodą Invisalign lite (dopłata do ceny aparatu 11900 zł, płatna w gabinecie jednorazowo lub w systemie ratalnym MediRaty), ewentualna dopłata do leczenia metodą Invisalign full (dopłata do ceny aparatu 14900 zł, płatna w gabinecie jednorazowo lub w systemie ratalnym MediRaty). O wyborze metody leczenia decyduje lekarz.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 291 400. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – inaczej groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stomatologia Przyszłości

Zespół Stomatologii Przyszłości to doświadczeni, wciąż młodzi i kształcący się pod okiem najlepszych specjalistów w kraju lekarze stomatolodzy. Na co dzień pracują w asyście miłych i troskliwych asystentek stomatologicznych. Zarówno lekarze, jak i asystentki oraz higienistki, uczestniczą w wielu indywidualnych kursach praktycznych i szkoleniach medycznych, uzyskując liczne certyfikaty, a zdobytą w ten sposób wiedzę wdrażają w życie, nieustannie podnosząc jakość wykonywanych usług.

Szkolenia, w jakich uczestniczy personel, to nie tylko wykłady, na których prezentowane są najnowsze procedury i urządzenia stomatologiczne zmniejszające inwazyjność zabiegów i minimalizujące ryzyko niepowodzeń, ale przede wszystkim ćwiczenia praktyczne.

Taka forma przekazywania wiedzy to przede wszystkim sposób na skuteczne podnoszenie swoich kwalifikacji i poznanie najnowszych trendów w stomatologii, a ugruntowana w ten sposób wiedza pomaga w przełamaniu bariery psychologicznej związanej ze stosowaniem nowatorskich rozwiązań w leczeniu stomatologicznym. Daje to w efekcie wymierne korzyści w bezpośrednim kontakcie z pacjentem. Dzięki temu pacjenci Stomatologii Przyszłości otrzymują komfortowe leczenie przy wykorzystaniu precyzyjnej diagnostyki, unikalnych procedur medycznych i nowoczesnego sprzętu w ręku zespołu specjalistów.

Stomatologia Przyszłości

Dentysta, Czyszczenie zębów