zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Stomatologia Krawczyk

Łąkowa 25 A, Kraków

Do 0% zniżki na Przegląd stomatologiczny (czyszczenie, prześwietlenie, egzamin) w Stomatologia Krawczyk

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet stomatologiczny pozwala usunąć niebezpieczny dla dziąseł kamień, przywrócić zębom naturalną biel i wzmocnić je

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marcin
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
4 dni temu
Polecam każdemu gabinet. Panie bardzo miłe i uprzejme. Sam zabieg wykonany z najwyższą starannością. Polecam
E
Ewa
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 13, 2022
Miła, profesjonalna obsługa. Pozytywnie zaskoczona jestem efektem zabiegu.
J
Joanna
1 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
kwiecień 3, 2022
Mam mieszane uczucia. To nie był mój pierwszy zabieg tego typu. Miałam niewiele kamienia, sporo osadu. Zabieg wykonany na pewno w miłej atmosferze i dokładnie. Nie wiem czy nie aż za dokładnie. Martwi mnie natomiast że już ponad tydzień po zabiegu wciąż mam bolesne dziąsła, miejscami mocno przekrwione mimo używania miękkiej szczoteczki i płukania ust po zabiegu. mam wrażenie że mam podniesione dziąsło przy jednym zębie i na pewno stan zapalny poniżej dziąseł (bolesna kulka na dziąśle). Nigdy wcześniej nie miałam ani widocznych szyjek zęba ani problemów z bolesnymi dziąsłami i mam nadzieję że te dolegliwości w końcu przejdą.
E
Ewa
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 24, 2022
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Punktualnie. Jestem zadowolona z efektu . Polecam wszystkim;)
M
Marcin
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 15, 2022
To już kolejna wizyta. Jak zawsze miło, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Super kontakt i przypomnienie dzień przed wizytą. Polecam w 100%
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka/lekarz stomatolog
  • skład pakietu 1: skaling, polerowanie oraz fluoryzacja
  • skład pakietu 2: skaling, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzacja

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny. Piaskowanie oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 669 701. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Stomatologia Krawczyk

Początkiem powstania zlokalizowanego w Krakowie gabinetu było uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach oraz zdobywanie doświadczenia klinicznego. Aktualnie Stomatologia Krawczyk jest Centrum Stomatologii Rodzinnej i Implantologii, w której dostępne są usługi z zakresu m.in. stomatologii zachowawczej, mikroskopowej i implantologii.