Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

al. Tadeusza Kościuszki 128/3, Łódź

Fluoryzacja zębów z przeglądem jamy ustnej za 49,99 zł i więcej opcji w Stomadent

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Pakiety zabiegów przywracają zębom naturalną biel, zapewniają ochronę przed próchnicą i pozwalają pozbyć się ubytków

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
I
Izabella
2 Oceny2 reviews
grudzień 28, 2020
Bardzo miła obsługa profesjonalne i szybkie wykonanie. Serdecznie polecam.
A
Artur
9 Oceny3 reviews
listopad 19, 2020
Ok
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 1, 2020
Świetny dentysta i miłe asystentki !
A
Anna
2 Oceny1 reviews
wrzesień 28, 2020
Dokładnie, miło sprawnie
M
Marek
3 Oceny1 reviews
wrzesień 24, 2020
rewelacja
M
MalwinaTOP REVIEWER
11 Oceny8 reviews
wrzesień 21, 2020
Najlepszy dentysta super atmosfera gorąco polecam
K
Klaudia
1 Oceny1 reviews
wrzesień 1, 2020
Wszystko super
M
Monika
1 Oceny1 reviews
sierpień 18, 2020
Pan Doktor bardzo sympatyczny. Zabieg wykonany bardzo dokładnie i profesjonalnie. Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: zabiegi stomatologiczne (fluoryzacja, skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja z przeglądem i 1 wypełnienie materiałem światłoutwardzalnym)

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W dniach 17.08-23.08.20 gabinet będzie nieczynny z powodu urlopu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Wypełnienie w ramach grouponu nie jest wykonywane w zębach po leczeniu kanałowym i po urazach. Wykonanie skalingu ultradźwiękowego przeciwskazane jest u kobiet w ciąży i osób z rozrusznikiem serca. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, gdyby było ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Najpierw wykonany zostaje skaling z piaskowaniem, następnie pacjent jest umawiany na wypełnienie na kolejną wizytę. W przypadku opcji 2 lub 3 istnieje możliwość skorzystania ze znieczulenia za dodatkową dopłatą 30 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 686 630 z podaniem kodu zabezpieczającego. Wizyty i umawianie pacjentów odbywa się w poniedziałki, wtorki i czwartki, w godz.15-20. Zabiegi umawiamy na najbliższe dostępne terminy, jednakże czasem niemożliwe jest zagwarantowanie rezerwacji terminu z dnia na dzień. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon (cały lub ew. niewykorzystana jego część) przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stomadent

Nowoczesny gabinet przy alei Tadeusza Kościuszki oferuje szeroki zakres usług, od periodontologii i profilaktyki po diagnostykę z użyciem cyfrowego sprzętu RVG. Leczenie zachowawcze odbywa się tu z wykorzystaniem estetycznych materiałów światłoutwardzalnych, a w przypadku dzieci – atrakcyjnych, kolorowych plomb. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w miłej i komfortowej atmosferze, bez stresu i nieprzyjemnych wrażeń.