Steak House Villa Patrick

Miodowa 1, Baranowo

Steki, dziczyzna, grill, burgery: 79 zł za groupon wart 100 zł i więcej do wydania w Steak House Villa Patrick

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu królują dania mięsne, takie jak soczyste steki, karkówki z grilla, pieczeń z dzika, żeberka wieprzowe, a także rozmaite dodatki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Miroslawa
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 9, 2022
Rewelacyjnie smacznie klimatycznie wyjątkowe miejsce
M
Mariusz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 29, 2022
Pyszne jedzenie i miła obsługa, polecam.
V
Violetta
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 18, 2022
Pyszne jedzonko 👌, przyjemna miejscówka 😊 Polecam 😁😁
G
Grzegorz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 14, 2022
Wyśmienite steki z polędwicy wołowej bo takie jadamy za każdym razem z Żoną, smaczne dodatki, wszystko ładnie podane, miła i profesjonalna obsługa, warto zaglądnąć, polecam
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 5, 2022
stek pyszny
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: amerykańska/ międzynarodowa
  • skład oferty: groupon wartościowy na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje
  • oferta ważna: na miejscu

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 814 25 90. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Brak możliwości realizacji usługi w sobotę i niedzielę. Restauracja czynna w godz. 8-22. Realizacja usługi od poniedziałku do piątku. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Steak House Villa Patrick

Zlokalizowana w Baranowie restauracja kusi atmosferą oraz aromatem świeżych, doprawionych mięs. Wśród nich królują przyrządzane według amerykańskich receptur soczyste steki, a także potrawy z dziczyzny czy też ryb. Do lokalu przynależą dwie sale restauracyjne oraz przestronny taras, co pozwala ugościć około 60 osób i stworzyć w tym miejscu dowolną imprezę okolicznościową.