Stadion Legii Warszawa

ul. Łazienkowska 3, Warszawa

Bilet dla 2 osób na wycieczkę po stadionie Legii Warszawa za 29,99 zł i więcej opcji (do -38%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wśród atrakcji m.in.: szatnia piłkarska, strefa ustawiania, ławki rezerwowych, strefa VIP, „Żyleta” i więcej

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Wycieczka po stadionie Legii Warszawa:

  • 29,99 zł zamiast 40 zł za bilet dla 2 osób
  • 39,99 zł zamiast 60 zł za bilet dla 3 osób
  • 49,99 zł zamiast 80 zł za bilet dla 4 osób

Wycieczka Trasą Białą trwa do półtorej godziny, a aktualny harmonogram i szczegółowy opis można znaleźć tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Stadion Legii Warszawa jest zamknięty do odwołania.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu na stronie www.legia.com. Trasa wycieczki jest określona na stronie www.wycieczki.legia.com jako Trasa Biała.
Dodatkowe informacje:po przybyciu na stadion wymień groupon na bilet (do okazania na urządzeniu mobilnym lub w formie wydruku) w Punkcie Obsługi Kibica. Więcej informacji na temat wycieczki: tel. 608 542 541 (od poniedziałku do piątku 8-17) lub mailowo: wycieczki@legia.pl. Wycieczki startują sprzed recepcji klubu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i przed wizytą na stadionie rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon traci ważność. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stadion Legii Warszawa

Wycieczka po stadionie Legii Warszawa to świetny sposób na spędzenie czasu wolnego i poznanie historii piłki nożnej w najlepszym wydaniu. Trasa zwiedzania obfituje w unikalne atrakcje, które zainteresują nie tylko kibiców. Uczestnicy wycieczki mogą wejść na najbardziej znaną trybunę stołecznego klubu – tzw. Żyletę – na której podczas każdego spotkania najzagorzalsi kibicie organizują doping i słynne oprawy meczowe. W prestiżowej strefie biznesowej dostępne dla zwiedzających są loże oraz Gold i Silver Club, skąd mecze Legii oglądają znani przedstawiciele świata polityki, kultury i biznesu. Podczas zwiedzania można zrobić zdjęcia przy ławkach rezerwowych lub w strefie ustawiania, czyli miejscu, z którego piłkarze wychodzą na murawę stadionu. Znajduje się tam również Galeria Mistrzów, przedstawiająca portrety wszystkich zawodników oraz trenerów, którzy mogą poszczycić się tytułem mistrza Polski.