Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
95 zł 53% 50,01 zł
Kup pierwszy!

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end wyłączeniem 03.02.-16.02.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: oferta dotyczy Warszawy.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.:
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Komentarze

1.Dołożyć starań do zaplecza-parkingu /mam na myśli dolną stację-z górnej nie korzystałam/; miejsca parkingowe pod lekkim spadem, kamieniste co przy oblodzeniu i konieczności przejścia po nim w butach narciarskich i z nartami stwarza zagrożenie dla zdrowia /upadek/ i niebezpieczne sytuacje /np uszkodzenie pojazdu/. 2.Cena karnetów wygórowana biorąc pod uwagę ilość i długość oferowanych tras w porównaniu do cen obowiązujących na Kotelnicy /różnorakość tras, nowocześniejsze kanapy/
Renata B. · 17 stycznia 2015
Fajny stok do wyjazdów rodzinnych
Paweł J. · 12 marca 2014
Bardzo miła i wyrozumiała obsługa ..
Teresa S. · 5 marca 2014
Merchant Location Map
  1. 1

    Czarna Góra

    Zagóra 200

    Czarna Góra, 34-532

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}