Czarna Góra

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
95 zł 53% 50,01 zł
Kup jako prezent

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end wyłączeniem 03.02.-16.02.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: oferta dotyczy Warszawy.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.:
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Komentarze

Stok przygotowany idealnie, szybki wyciąg, nowa karczma, polecam!!!
Zbigniew K. · 24 grudnia 2016
1.Dołożyć starań do zaplecza-parkingu /mam na myśli dolną stację-z górnej nie korzystałam/; miejsca parkingowe pod lekkim spadem, kamieniste co przy oblodzeniu i konieczności przejścia po nim w butach narciarskich i z nartami stwarza zagrożenie dla zdrowia /upadek/ i niebezpieczne sytuacje /np uszkodzenie pojazdu/. 2.Cena karnetów wygórowana biorąc pod uwagę ilość i długość oferowanych tras w porównaniu do cen obowiązujących na Kotelnicy /różnorakość tras, nowocześniejsze kanapy/
Renata B. · 17 stycznia 2015
Fajny stok do wyjazdów rodzinnych
Paweł J. · 12 marca 2014

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.