Sportowy Fizjo

1 Świętego Leonarda, Kielce

Do 34% zniżki na Masaż - Sportowy w Sportowy Fizjo

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaże oraz zabiegi fizjoterapeutyczne, które pomogą Ci osiągać lepsze wyniki sportowe oraz zapomnieć o bólu!

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

60-minutowy masaż sportowy

Masaż sportowy to intensywny masaż obniżające poziom zmęczenia organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej. Celem masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku przeciążeń występujących w sporcie wyczynowym.

Celem masażu sportowego jest zapobieganie stanom patologicznym w organizmie sportowca powstałych na skutek dużych obciążeń występujących w sporcie. Główne techniki stosowane w masażu sportowym to rozcierania i ugniatania skupiając się na mięśniach i stawach.

Terapia manualna

Terapią manualną nazywa się leczenie, w którym terapeuta, wykorzystując odpowiednie chwyty i manipulacje, stosuje specjalistyczne techniki diagnostyczno-lecznicze nakierowane na wykrywanie i leczenie zaburzeń w obrębie stawów, więzadeł, mięśni oraz wzorców postawy, wzorców ruchowych i oddechowych.

60-minutowy masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych form masażu o bardzo szerokim spectrum zastosowań. Ta forma terapii może być stosowana zarówno w celach leczniczych – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową. Stosuje się go przede wszystkim w terapii narządów ruchowych – jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych form terapii w tym zakresie.

Kinesiotaping

Kinesiotaping – metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze, jest jedną z metod plastrowania. Została opracowana i spopularyzowana na początku lat osiemdziesiątych przez Japończyka Dr Kenzo Kase. Wykorzystuje się w niej specjalnie wytworzony plaster – Kinesio Tex Gold. Jest to plaster nie ograniczający ruchów, rozciągający się tylko na długość, o ciężarze i grubości zbliżonych do parametrów skóry. Jest odporny na działanie wody i nie powoduje uczuleń,

Suche iglowanie

Suche igłowanie to metoda fizjoterapeutyczna polegająca na nakłuciu punktu spustowego w mięśniu lub nakłuciu napiętego pasma mięśniowego za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł do akupunktury w celu leczenia bólu mięśniowo-powięziowego i dysfunkcji w obrębie narządu ruchu.

Podczas zabiegu suchego igłowania fizjoterapeuta oddziałuje na płytkę nerwowo-mięśniową w mięśniu stymulując komórki mięśniowe organizmu do regeneracji i przebudowy. W konsekwencji prowadzi to do zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz zmniejszenia i ustąpienia bólu.

60-minutowy personalny trening medyczny

Trening medyczny to połączenie treningu personalnego oraz fizjoterapii. Głównym założeniem tej formy treningu jest zwiększenie motorycznej kontroli ciała poprzez ćwiczenia angażujące całe łańcuchy mięśniowe, a nie tylko wyizolowane mięśnie.

Fizjoterapeuci indywidualnie dostosowują terapię do potrzeb i problemów pacjenta.

Szczegóły:

  • czas trwania masaży: 60 minut
  • dostępne masaże: klasyczny lub sportowy
  • specjalista wykonujący zabieg: fizjoterapeuta

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 730 105 758 lub oskarzechowski@gmail.com, sportowyfizjo@gmail.com lub przez FB: https://www.facebook.com/SportowyFizjo-100244718010808/. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Sportowy Fizjo

Już od jakiegoś czasu zdobywamy serce i zaufanie pacjentów. Zgłaszają się do nas najtrudniejsze przypadki, ale świetnie wykwalifikowana kadra pomoże dobrać odpowiednie zabiegi oraz terapie.

Doświadczenie zdobywaliśmy współpracując z zawodowymi sportowcami na krajowym, a także europejskim poziomie. Są to między innymi zawodnicy sportów walki, kolarze, piłkarze czy kulturyści. Pomimo natłoku pracy ciągle pogłębiamy swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach prowadzonych przez światowej klasy specjalistów.

Warto zaznaczyć, że w nasze ręce nie oddają się tylko sportowcy, lecz każdy może liczyć na sprawną pomoc. Po wizycie w naszym gabinecie z pewnością zapomnisz o wszelkich dolegliwościach, a przede wszystkim bólu.