Przejazd busem do Holandii (209 zł) lub Belgii (219 zł) i z powrotem z firmą Spiga

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
560 zł 63% 351 zł
Już 10 kupionych

W skrócie

 • Przejazd w dwie strony na wybranej trasie: Gdańsk-Holandia, Poznań-Holandia, Gdańsk-Belgia, Poznań-Belgia
 • Komfortowe warunki: busy wyposażone w regulowane fotele oraz klimatyzację

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel 601701205 z podaniem numeru kuponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeśli nie chcesz trafić jak kulą w płot zdaj się na firmę Spiga, z którą czeka Cię bezpieczny przejazd busem do Belgii lub Holandii.

Oferta
Przejazd busem w dwie strony na wybranej trasie w 1 z 2 opcji:

1) 209 zł zamiast 560 zł za przejazd busem do Holandii i z powrotem,
2) 219 zł zamiast 580 zł za przejazd busem do Belgii i z powrotem.

Trasy do wyboru w opcji 1.:

 • Gdańsk-Amsterdam, przez: Gdynię, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Hannover, Osnabrück (możliwy przystanek Rotterdam, Breda, Eindhoven)
 • Poznań-Amsterdam, przez: Hannover, Osnabrück (możliwy dodatkowy przystanek w Bydgoszczy, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim)

  Trasy do wyboru w opcji 2.:

 • Gdańsk-Bruksela, przez: Gdynię, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Hannover, Dortmund, Eindhoven, Antwerpia (możliwy dodatkowy przystanek w Elblągu)
 • Poznań-Bruksela, przez: Hannover, Dortmund, Essen, Duisburg, Düsseldorf (możliwy dodatkowy przystanek w Bydgoszczy, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim)

  Odjazd busów:
 • z Polski: wtorek, piątek
 • z Belgii: środa, sobota

  Szczegółowych informacji o rozkładach jazdy udziela biuro.

  Spiga
  Firma istniejąca od 1993 roku specjalizuje się w regularnych przewozach osób na terenie Europy, a w szczególności Polski, Niemiec, Holandii i Belgii. Wykwalifikowani kierowcy, wieloletnie doświadczenie oraz komfortowe mikrobusy marki Mercedes Sprinter oraz Volkswagen Crafter, wyposażone m.in. w klimatyzację, regulowane fotele, sprzęt multimedialny i przyciemniane szyby zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług, co potwierdzają certyfikaty i licencje. Dbając o bezpieczeństwo swoich pasażerów, przedsiębiorstwo zapewnia ubezpieczenie na czas podróży, a także jest dostępne całodobowo.


  15% Bonus Savings
  Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
  By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
  Please select an option to add / remove from wishlist
  {}