Przejazd busem do Holandii (209 zł) lub Belgii (219 zł) i z powrotem z firmą Spiga

Trójmiasto

Do -63%
10+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Jeśli nie chcesz trafić jak kulą w płot zdaj się na firmę Spiga, z którą czeka Cię bezpieczny przejazd busem do Belgii lub Holandii.

Oferta
Przejazd busem w dwie strony na wybranej trasie w 1 z 2 opcji:

1) 209 zł zamiast 560 zł za przejazd busem do Holandii i z powrotem,
2) 219 zł zamiast 580 zł za przejazd busem do Belgii i z powrotem.

Trasy do wyboru w opcji 1.:

 • Gdańsk-Amsterdam, przez: Gdynię, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Hannover, Osnabrück (możliwy przystanek Rotterdam, Breda, Eindhoven)
 • Poznań-Amsterdam, przez: Hannover, Osnabrück (możliwy dodatkowy przystanek w Bydgoszczy, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim)

  Trasy do wyboru w opcji 2.:

 • Gdańsk-Bruksela, przez: Gdynię, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Hannover, Dortmund, Eindhoven, Antwerpia (możliwy dodatkowy przystanek w Elblągu)
 • Poznań-Bruksela, przez: Hannover, Dortmund, Essen, Duisburg, Düsseldorf (możliwy dodatkowy przystanek w Bydgoszczy, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim)

  Odjazd busów:
 • z Polski: wtorek, piątek
 • z Belgii: środa, sobota

  Szczegółowych informacji o rozkładach jazdy udziela biuro.

  Spiga
  Firma istniejąca od 1993 roku specjalizuje się w regularnych przewozach osób na terenie Europy, a w szczególności Polski, Niemiec, Holandii i Belgii. Wykwalifikowani kierowcy, wieloletnie doświadczenie oraz komfortowe mikrobusy marki Mercedes Sprinter oraz Volkswagen Crafter, wyposażone m.in. w klimatyzację, regulowane fotele, sprzęt multimedialny i przyciemniane szyby zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług, co potwierdzają certyfikaty i licencje. Dbając o bezpieczeństwo swoich pasażerów, przedsiębiorstwo zapewnia ubezpieczenie na czas podróży, a także jest dostępne całodobowo.

 • Warunki


  Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
  Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony.
  Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
  Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel 601701205 z podaniem numeru kuponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
  Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

  "SPIGA" - SŁAWOMIR KREFFT


  By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.