ul. Żaryna 5/43, Warszawa

Zabieg laserem erbowo-yagowym na okolice oczu od 174,99 zł w Spa 43

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pomaga pozbyć się oznak zmęczenia, cieni pod oczami oraz redukuje zmarszczki, przebarwienia i zmiany potrądzikowe

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Zabieg laserem erbowo-yagowym na okolice oczu:

  • 174,99 zł za zabieg dla 1 osoby
  • 349,99 zł za zabieg dla 2 osób

Laserowy lifting bez skalpela 3D (zabieg laserem erbowo-yagowym)

Za pomocą wiązki lasera dociera się do głębszych warstw skóry. Włókna kolagenowe zostają obkurczone i następuje proces wygładzania i podnoszenia skóry. Najbardziej widoczne efekty widoczne są już po miesiącu. Z każdym miesiącem skóra zagęszcza się i jest w coraz lepszej kondycji. Całkowita przebudowa trwa 1-5 miesięcy i obejmuje proces regeneracji włókien kolagenowych oraz elastynowych. Efektem jest lepsze napięcie skóry, spłycenie zmarszczek i redukcja blizn.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: 45-60 minut
  • rodzaj zabiegu: laserowy
  • efekty widoczne: wystarczy 1 zabieg w celu otrzymania oczekiwanego efektu, natomiast powierzchowna regeneracja naskórka trwa 3-7 dni (faza złuszczania)

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon wymienny na imienne zaproszenie (bon podarunkowy) dla 1 lub 2 osób.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Spa 43

W samym sercu osiedla Eko Park na warszawskim Mokotowie znajduje się nowoczesne Centrum Piękna Spa 43, gdzie w przyjaznej i intymnej atmosferze jego klienci oddają się kompleksowym zabiegom upiększającym. Pod opieką wykwalifikowanego personelu można tutaj skorzystać z zabiegów na twarz, ciało, dłonie i stopy oraz włosy, dzięki czemu goście kompleksowo dbają o wygląd, ale także odpoczywają od zgiełku i natłoku obowiązków.