Brak nowych powiadomień

Slim & Happy

Strzyżenie z modelowaniem (od 49,99 zł) z koloryzacją (139,99 zł) w salonie Slim & Happy

Oferta niedługo się kończy!
Do -58%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki dostępnym zabiegom będzie możliwa nie tylko zmiana wizerunku, ale także dogłębne odżywienie włosów oraz ich wygładzenie

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

  • 49,99 zł zamiast 120 zł za strzyżenie z modelowaniem,
  • 139,99 zł zamiast 280 zł za strzyżenie, modelowanie oraz koloryzację L’Oréal,

Odbudowy włosów L’Oréal dobierane indywidualnie do potrzeb:

Vitamino Color A-OX - do włosów koloryzowanych. Formuła nadająca włosom efekt świeżości; kosmyki są gładkie i łatwe do rozczesywania, kolor utrzymuje się dłużej.

Power Kera-Recharge – do włosów pozbawionych keratyny. Formuła dodająca włosom wzmocnienia, zastępuje utraconą keratynę, naturalny składnik włosów. Włókno włosa zostaje wzmocnione, a a struktura odbudowana.

Absolut Repair – do włosów bardzo uwrażliwionych. Formuła odbudowująca i odżywiająca włókno włosa, wygładzona zostaje cała jego powierzchnia. Włosy pozostają gładkie, sprężyste i miękkie.

Volumery – do włosów cienkich. Formuła nadaje objętości, uniesienia, wzmocnienia oraz odporności włókna włosa, nawilża strukturę włosa.

Liss Unlimited – do włosów niezdyscyplinowanych. Formuła nadaje perfekcyjne wygładzenie włókna włosa, chroni włosy przed wilgocią, zapewnia długotrwały efekt.


Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Nie będzie możliwości wykorzystania grouponu od 10-31 grudnia 2018 r.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać 1 groupon. Przy koloryzacji oraz keratynowym prostowaniu włosów w przypadku włosów bardzo długich lub o dużej objętości - dopłata ustalana na miejscu.Oferta skierowana tylko do nowych klientów.
Konieczna rezerwacjatel. 501 977 827 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Slim & Happy

Po wizycie w studiu piękna można poczuć się atrakcyjną. Dostępne na miejscu zabiegi pomogą uwydatnić drzemiące w każdej kobiecie piękno, czy to za sprawą np. mikrodemabrazji, nowej fryzury, czy przedłużonym i zagęszczonym rzęsom. Pracujący tu specjaliści z największą troską zadbają o sylwetkę, włosy, skórę, dłonie oraz stopy, a dzięki masażom goście poczują, czym jest błogi relaks.

Zabiegi fryzjerskie wykonywane są przez elitarny zespół stylistów-fryzjerów, którzy pracują na najlepszych narzędziach oraz najlepszej jakości produktów do stylizacji włosów. Profesjonalnie wykonane zabiegi to podstawa zadowolenia klientek. Studio fryzjerskie gwarantuje nie tylko usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie, ale także zapewnia miłą i przyjemną atmosferę.

Więcej informacji na Facebooku.

Slim & Happy

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.