Skygrejfi

4 lokalizacji

Skok ze spadochronem w tandemie oraz instruktaż wprowadzający przed skokiem od 690 zł z firmą Skygrejfi – 4 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Skok ze spadochronem z ok. 4000 metrów to pomysł na spełnienie marzeń osób spragnionych emocji i wzrostu adrenaliny

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 12, 2022
Świetna atmosfera, pełen profesjonalizm! Firma i ludzie godni polecenia, a sam skok - mąż wróci na kolejny!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: skok w tandemie oraz instruktaż wprowadzający przed skokiem
  • czas trwania: 25-minutowy lot samolotem + ok. 50 sekund swobodnego spadania + ok. 7-10 minutowy lot na otwartej czaszy spadochronu
  • możliwa profesjonalna rejestracja wideo za dodatkową opłatą

Przykładowy film obejrzeć można tutaj

Warunki

Maks. waga uczestnika: 107 kg. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 912 976, 601 055 285 lub 33 333 09 98. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Oferta do zrealizowania od poniedziałku do niedzieli w ustalonych wcześniej godzinach. Więcej informacji na temat lokalizacji w Skygrejfi. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Skygrejfi

Ci, którzy szukają emocji, adrenaliny i nie boją się wysokości, mogą skorzystać z usług Skygrejfi. Główną działalnością firmy są skoki ze spadochronem. Uczestnicy otrzymują dopasowany kombinezon, gogle i uprzęż. Następnie śmiałkom udzielany jest instruktaż obejmujący najważniejsze zasady, a potem udają się oni do samolotu Cessna 206, aby odbyć ok. 25-minutowy lot. Skoki odbywają się z wysokości ok. 4000 metrów z prędkością ok. 240 km/godz. Po ok. 50 sekundach swobodnego spadania instruktor otwiera spadochron i następuje lot na otwartej czaszy ok. 7-10 minut. Opcjonalnie za dodatkową opłatą istnieje możliwość nagrania filmu ze skoku. Skok odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora.