2 lokalizacji

Skok spadochronowy w tandemie z 20-minutowym lotem, szkoleniem i filmowaniem za 879 zł w Sky Fun – 2 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Niebiańskie wrażenia podczas 20-minutowego lotu; ogromna dawka adrenaliny dla 1 lub 2 osób

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Skok spadochronowy w tandemie + 20-minutowy lot z filmowaniem i szkolenie dla 1 osoby:

  • 879 zł za skok w miejscowości Zakopane/Chyżne
  • 879 zł za skok w miejscowości Bielsko-Biała/Kaniów

Przed podjęciem decyzji na oddanie skoku w tandemie, który może być jedną z największych przygód w życiu, warto zwrócić uwagę na lokalizację i scenerię. Firma Sky Fun zlokalizowana jest w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce u podnóża Tatr w bezpośredniej bliskości pasma górskiego Gorce.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Maksymalna waga uczestnika do 105 kg. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Film pamiątkowy ze skoku płatny dodatkowo na miejscu. Firma zastrzega sobie możliwość przełożenia zarezerwowanego terminu skoku lub zmiany lokalizacji z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych w danym dniu. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 697 593 483. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sky Fun

Sky Fun organizuje od 2008 r. Loty z przewodnikiem w okolicach parków narodowych takich jak Tatrzanski Park Narodowy, Gorczański Park Narodowy, Pieniński Park Narodowy oraz Babiogórski Park Barodowy. Loty zapewniają możliwość obejrzenia najwyższych szczytów Tatr oraz wielu jezior: Jezioro Goczałkowickie, Jezioro Orawskie, Jezioro Czorsztyńskie oraz Jezioro Żywieckie, które odbywają się z Lotniska Kaniów nad jeziorem Goczałkowickim.