SKK Studium Kształcenia Kadr

Jagiellońska 4, Bydgoszcz

Kurs na operatora wózków widłowych (219 zł) z wymianą butli (249 zł) i więcej w SKK w Bydgoszczy

Wybierz opcję

Wyróżniki

Teoria i zajęcia praktyczne odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie MEN i certyfikat SKK

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Fajnym wózkiem pojeździć mogą tylko niektórzy – niemowlęta, amatorzy zakupów w supermarketach i kierowcy rajdowi. Z dzisiejszym grouponem nie musisz jednak zaliczać się do żadnej z tych grup – wystarczy, że zdecydujesz się na kurs na operatora wózków widłowych w Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszczy.

Oferta
Kurs na operatora wózków widłowych wszystkich typów w 1 z 3 opcji:

1) 219 zł zamiast 599 zł za kurs na operatora wózków widłowych,
2) 249 zł zamiast 699 zł za kurs na operatora wózków widłowych z wymianą butli gazowej,
3) 269 zł zamiast 799 zł za kurs na operatora wózków widłowych z wymianą butli gazowej i kurs na magazyniera.

Kurs obejmuje praktyczną naukę prowadzenia wszystkich rodzajów wózków – podnośnikowych, unoszących i innych. W ramach części teoretycznej można poznać szczegółowo budowę tych pojazdów, zasady ich działania oraz wszelkie przepisy związane z użytkowaniem. Szkolenie może też dotyczyć wymiany butli gazowej w wózkach oraz uprawnień magazyniera. Daje to szansę na podniesienie kwalifikacji i umiejętności, a także wzbogacenie CV.

Studium Kształcenia Kadr
Placówka działa w wielu miastach Polski i prowadzi różnorodne szkolenia ułatwiające odnalezienie się na rynku pracy. W ofercie SKK znajdują się m.in. kursy językowe, dla seniorów, kwalifikacyjne zawodowe, liceum i gimnazjum dla dorosłych, studia podyplomowe i inne usługi ułatwiające doskonalenie zawodowe oraz zdobywanie nowych umiejętności.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Minimalna liczba osób w grupie - 20. Zaświadczenie MEN i certyfikat SKK w cenie. 
Konieczna rezerwacja osobista w ciągu 14 dni od daty zakupu w celu uzyskania informacji o terminach szkoleń i rezerwacji miejsca.
Dodatkowe informacje: kontakt tel. 533 995 700 lub mailowy kursy.byd@skk.pl. Weź ze sobą wydrukowany groupon.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

SKK Studium Kształcenia Kadr