Szczyrk Mountian Resort

ul. Salmopolska 53B, Szczyrk

⛷️ Całodniowy skipass dla 1 osoby (ważny od 6.03.2023) w Szczyrk Mountain Resort (do -22%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Należący do największych pod względem długości tras w Polsce ośrodek Szczyrk Mountain Resort oferuje około 23 km tras zjazdowych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Całodniowy skipass dla 1 osoby w Szczyrk Mountain Resort


Szczegóły:

Groupony można zrealizować tylko w Infocentrum w ośrodku Szczyrk Mountian Resort ul. Salmopolska 53B - brak możliwości wymiany w Beskid Ski Arena i COP

 • skipass upoważnia do jazdy w 3 resortach w godzinach 8.30 - 16.00
  • Szczyrk Mountain Resort
  • Centralnym Ośrodku Sportu Skrzyczne
  • Beskid Sport Arena
 • na miejscu dostępnych jest kilkanaście tras narciarskich i 6 wyciągów/kolejek
 • skipass Groupon jest elastyczny i ważny na cały sezon od 6.03 w dowolny dzień
 • naśnieżanie stoku: sztuczne i naturalne
 • miejsce parkingowe przy stoku: tak
 • wypożyczenie sprzętu: tak
 • szkoła narciarska: tak
 • dodatkowe opłaty za kartę/karnet: tak, kaucja zwrotna (zgodnie z cennikiem na miejscu)
 • hotel/pub/restauracja w pobliżu: tak
 • oświetlenie stoku: tak

Dodatkowe informacje:


Mapa tras narciarskichWarunki

Groupon ważny w zależności od opcji od 06.03.2023 do końca sezonu, lub cały sezon. Sprawdź dokładnie przed wykorzystaniem. Groupony poza terminem ważności nie będą honorowane. Groupon dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Aby wykorzystać groupon należy udać się z nim do kasy ośrodka, do obsługi Infocentrum, okazać wydrukowany grouponu lub groupon na urządzeniu mobilnym i odebrać kartę magnetyczną (skipass). Obowiązuje kaucja za skipass zgodna z aktualnym cennikiem ośrodka.
Groupony można zrealizować tylko w Infocentrum w ośrodku Szczyrk Mountian Resort ul.Salmopolska 53B. Skipass całodzienny od godziny 8:30 do 16:00 jest ważny w ośrodkach Szczyrk Mountian Resort, Beskid Sport Arena i COS Skrzyczne.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed wizytą należy sprawdzić dni i godziny otwarcia obiektu. Na miejscu obowiązują regulaminy ośrodka. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Szczyrk Mountain Resort

Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne (1211 m n.p.m.) i Wierch Pośredni (1000 m n.p.m.) Szczyrk Mountain Resort jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Obiekt posiada około 23 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych), a od sezonu 2017 dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena klienci ośrodków mogą korzystać ze wspólnego skipassu na blisko 40 km tras.

Szczyrk Mountain Resort dysponuje obecnie 10-osobową koleją gondolową, dwoma 6-osobowymi kolejami kanapowymi oraz 6-osobową kanapą na Zbójnicką Kopę. Kolej ta umożliwia płynne przemieszczanie pomiędzy ośrodkami Szczyrk Mountain Resort i Centralnym Ośrodkiem Sportu na Skrzycznym. Miłośnicy białego szaleństwa mogą liczyć na dobre warunki do szusowania dzięki nowoczesnemu systemowi naśnieżania z dużym zbiornikiem i armatkami śnieżnymi oraz odpowiednio wyprofilowanym i szerokim trasom zjazdowym.

Z myślą o komforcie klientów, na miejscu znajduje się budynek wielofunkcyjny z kasami, infocentrum oraz z wypożyczalnią sprzętu, serwisem, sklepem i przechowalnią, a także duży parking na około 700 samochodów, bar Apres Ski i Chill Bar pod Gondolą oraz Restaurację Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej z dwoma wielofunkcyjnymi salami. Blisko szlaków rowerowych, kolejki linkowej i ścieżek pieszych położony jest Hotel Gronie Ski&Bike, który posiada udogodnienia dla rowerzystów i narciarzy.

Wszystko to sprawia, że w Szczyrk Mountain Resort można znaleźć mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego czasu, o każdej porze roku dla całej rodziny.

Więcej informacji na Facebooku.