Skin Like Silk

ul. Obrzeżna 1A lok. 2U1, Warszawa

Mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa, maska oraz masaż twarzy z ampułką od 49 zł w Skin Like Silk

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: CZERWIEC. Ważny do 6.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabiegi poprawiają kondycję skóry, działają oczyszczająco, nawilżająco, a w konsekwencji – odmładzająco na cerę

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet zabiegów: mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa, maska oraz masaż twarzy z ampułką:

  • 49 zł za 1 x pakiet zabiegów,
  • 69 zł za 2 x pakiet zabiegów,
  • 89 zł za 3 x pakiet zabiegów.

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg naprawczy dla skóry, który polega na kontrolowanym, mechanicznym ścieraniu naskórka warstwa po warstwie. Do jego zalet zalicza się oczyszczanie naskórka, ale także pobudzanie syntezy kolagenu i elastyny (białek odpowiedzialnych za nawilżenie i elastyczność). Kosmetyczka usuwa warstwę rogową, dzięki czemu skóra staje się bardziej chłonna. W dużym stopniu wzrasta przenikalność koktajlu substancji aktywnych zastosowanych w kolejnej części kuracji – mezoterapii bezigłowej.

Mezoterapia bezigłowa łączy działanie fali ultradźwiękowej i impulsu elektroterapeutycznego. Polega na wprowadzaniu substancji aktywnych zawartych w odpowiednio skomponowanych preparatach kosmetycznych – koktajlach zabiegowych – aż do skóry właściwej. Mechanizm tego zabiegu opiera się na zjawisku elektroporacji, czyli procesu zachodzącego w skórze wskutek wysokonapięciowych pól elektrycznych, pod wpływem których zmienia się struktura błony komórkowej. Następują odwracalne zmiany pozwalające na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych. Maleńkie kropelki płynu zostają zatrzymane w mikrofałdach błony komórkowej, a płynna zawartość małych pęcherzyków przenika powoli do cytoplazmy komórki. Pęcherzyki stopniowo się zmniejszają i zanikają. Zaletą tego zabiegu jest to, że koktajl kosmetyczny działa nawet do 48 godzin po zakończeniu terapii. Polecany szczególnie osobom z niedoskonałościami, wrażliwą, zarumienioną lub naczynkową cerą.

Maska: wspomożenie efektów zabiegów.

Masaż twarzy: poprawa mikrokrążenia, odprężenie.

Dodatkowe rabaty na: kwasy owocowe (69 zł), lifting RF twarzy (70 zł), lifting RF twarzy, szyi i dekoltu (99 zł), ampułkę do mezoterapii (19,90 zł).

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 252 47 19, 694 876 381 lub e-mail: kontakt@skinlikesilk.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Skin Like Silk

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, warszawska klinika Skin Like Silk stworzyła miejsce, w którym przy zachowaniu wysokiego komfortu przeprowadzane są specjalistyczne zabiegi z zakresu pielęgnacji oraz medycyny estetycznej. Kadra doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów ma do swojej dyspozycji najnowsze technologie i urządzenia, takie jak: Ulthera, Thermage CPT​, Focus RF+​,​ LipoShock,​ ​Venus Freeze czy kriolipoliza Freeze Fat.