Skin Clinic By AM

Częstochowska 23/74, Kielce

Depilacja laserowa: pakiet 9 zabiegów na wybraną partię ciała od 499,99 zł w Skin Clinic By AM

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesny laser wyposażony w automatyczny system kontroli parametrów jest w stanie poradzić sobie z każdym fototypem skóry i rodzajem włosa

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: laser diodowy 808 nm Cold Spark
  • moc: 1-120 J/cm²
  • system chłodzenia: -15 stopni
  • certyfikaty: CE, ISO13486, FDA, CE FDA
  • rok produkcji: 2019
  • rekomendowana liczba zabiegów: 4-6, w zależności od wybranej partii ciała
  • czas trwania zabiegu: ok. 45 min

Podczas zabiegu wiązka lasera trafia bezpośrednio do komórek odżywczych mieszka włosowego i dlatego jest w stanie zniszczyć go szybko, blokując tym samym wzrost nowych włosów. Aby osiągnąć optymalny efekt, potrzeba kilku zabiegów, ponieważ laser działa tylko na włoski w fazie wzrostu.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 533 278 288. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 10 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Skin Clinic By AM

Wizyta w zlokalizowanym w Kielcach salonie dowieść może skuteczności wykorzystywania nowoczesnych urządzeń w poprawie urody. Skin Clinic By AM specjalizuje się w zabiegach laserowej depilacji oraz redukcji tkanki tłuszczowej metodą jej zamrażania. Warto dodać, że na miejscu mile widziane są nie tylko panie, ale i panowie.