Sí Strefa Regeneracji

Janusza Kusocińskiego 4, Szczecin

Do 40% zniżki na Krioterapia w Sí Strefa Regeneracji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Krioterapia w temperaturach poniżej zera może prowadzić do poprawy mobilności, złagodzenia bólu i złagodzenia stanu zapalnego.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Zabieg krioterapii całego ciała

Zabieg krioterapii całego ciała dla 2 osób

Wybierz pojedynczy zabieg lub zabieg dla dwóch osób. Przed zabiegiem pokazujemy Ci urządzenie i omówimy przebieg sesji. Do komory wchodzisz w bieliźnie, stroju kąpielowym, lub nago (dotyczy tylko pań, ale to dla Waszego dobra Panowie) bez biżuterii, zegarka i innych akcesoriów. Tylko Ty i mróz. Nad wszystkim czuwają tu profesjonaliści, a Twoim zadaniem jest się zrelaksować, poczuć pozytywną energię i siłę do działania.

Warunki

Przeciwwskazania: nowotwór. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 798 374 000. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Sí Strefa Regeneracji

Od nas zawsze wyjdziesz czując się lepiej! Naszym priorytetem jest sprawienie by Twoje życie było zdrowsze, lepsze, szczęśliwsze i dłuższe dzięki nowoczesnym technologiom.