zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Shoot Gun

ul Bolewskiego, Krotoszyn

Groupon wartościowy do wydania na wszystkie usługi w Shoot Gun (do -25%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja by pod okiem profesjonalisty nauczyć się podstaw strzelania z różnego rodzaju broni

O tej ofercie

Szczegóły:

Cennik zawiera ofertę strzelania rekreacyjnego, w skład którego jest oferowane na dzień dzisiejszy ponad 20 sztuk broni oraz szkolenia specjalistyczne.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 lat. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 891 801. Do każdego wejścia na strzelnicę nalezy doliczyć koszt 30 złotych zgodnie z informacja na stronie; https://shoot-gun.pl/index.php/strzelnice/. W przypadku przekroczenia wartości grouponu, róznicę nalezy dopłacić na miejscu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Shoot Gun

Firma Shoot Gun jest prowadzona przez doświadczonego instruktora strzelectwa sportowego, dynamicznego i bojowego. Oferuje swoim klientom usługi z zakresu strzelectwa rekreacyjnego oraz szkoleń i kursów specjalistycznych. Szkolenia strzeleckie przeprowadzane są na strzelnicach plenerowych, znajdujących się w okolicy Wrocławia.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.