zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem CYBER. Dziś koniec.

Selflove spa

Fort Służew 1B/K3, Warszawa

Do 30% zniżki na: Oczyszczanie wodorowe i ultradźwięki w firmie Selflove spa

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code CYBER. Ends 28.11.
Użyj kodu

Wyróżniki

Pokochaj siebie na nowo.U nas zadbasz zarówno o duszę jak i ciało.

O tej ofercie

Oczyszczanie wodorowe twarz + szyja + dekolt

Oczyszczanie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu + ultradźwięki. Składa się z następujących etapów: demakijaż, oczyszczenie, tonizacja, peeling kawitacyjny, oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, sonoforeza, krem dobrany odpowiednio do potrzeb skóry.

Oczyszczanie wodorowe twarz + szyja

Oczyszczanie wodorowe twarzy i szyi + ultradźwięki. Składa się z następujących etapów: demakijaż, oczyszczenie, tonizacja, peeling kawitacyjny, oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, sonoforeza, krem dobrany odpowiednio do potrzeb skóry.

Oczyszczanie wodorowe twarz

Oczyszczanie wodorowe twarzy + ultradźwięki. Składa się z następujących etapów: demakijaż, oczyszczenie, tonizacja, peeling kawitacyjny, oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, sonoforeza, krem dobrany odpowiednio do potrzeb skóry.

Kosmetyczka na początku wizyty przeprowadza pełną diagnozę skóry oraz rozbudowaną ankietę w celu dobrania odpowiednich preparatów i technik ich wtłaczania.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz, szyja, dekolt. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 538 398 888. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Selflove spa

Salon Selflove Spa to piękne miejsce na relaks w Warszawie. Mieści się na historycznym terenie Fortu VIII Służew. W naszym salonie odpoczniesz, zrelaksujesz się, zadbasz zarówno o ciało jak i o duszę. Oferujemy szeroki zakres usług związanych ze stylizacją paznokci takich jak klasyczne manicure/pedicure, hybrydowe manicure/pedicure, przedłużanie paznokci żelem oraz zabiegi pielęgnacyjne. Zabiegi po wcześniejszej konsultacji dobieramy do aktualnych potrzeb skóry a do wyboru mamy zabiegi pielęgnacyjne oparte na kosmetykach oraz zabiegi aparaturowe takie jak oczyszczanie wodorowe i bezinwazyjny lifting HIFU. Nasza kosmetyczka zadba również o okolicę oka oraz wykona depilację klasyczną woskiem. Dla zwolenników pięknej i bezpiecznej opalenizny zapraszamy na opalanie natryskowe. Nasze motto to „Pokochaj siebie na nowo”. W dzisiejszych czasach przykładamy dużą wagę do rozwoju intelektualnego oraz duchowego a co z naszym ciałem? Nasza dusza zasługuje na piękną oprawę więc przyjdź do nas i zadbaj z nami o swoje ciało, a na pewno pokochasz siebie na nowo.