Aurora Clinic&Spa

Bolkowska 2A/H2, Warszawa

Do 50% zniżki na: Oczyszczanie wodorowe skóry twarzy w firmie Aurora Clinic&Spa

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na głębokie oczyszczenia, poprawienie elastyczności, nawilżenia, wyrównania kolorytu oraz spowalnianie starzenia skóry.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

1 zabieg oczyszczanie wodorowego twarzy

1 zabieg oczyszczanie wodorowego twarzy + maska

Szczegóły:

  • w ofercie: zabieg oczyszczania wodorowego twarzy lub zabieg oczyszczania wodorowego twarzy + maska
  • czas trwania: ok. 40 minut
  • zabieg należy powtarzać co miesiąc, w zależności od potrzeb skóry

Czym jest oczyszczanie wodorowe

W dużym uproszczeniu oczyszczanie wodorowe to sposób na dokładne nawilżenie, pozbycie się wolnych rodników oraz oczyszczenie skóry. I to wszystko dzięki naturalnemu działaniu jednego pierwiastka – aktywnego wodoru.

Wskazania do oczyszczania wodorowego

Oczyszczanie wodorowe to zabieg, który mogą wykonywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, niezależnie od wieku. Jest ono często polecane mieszkańcom dużych miast, których cery są narażone na niekorzystne działanie atmosferycznych zanieczyszczeń.

Przeciwwskazania:

  • Ciąża i okres karmienia piersią,
  • Nowotwory,
  • Cukrzyca,
  • Epilepsja,
  • Świeże rany i blizny w polu zabiegowym,
  • Opryszczka,
  • Stany zapalne.

Z Grouponu może skorzystać tylko 1 osoba

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Oferta dla osób powyżej 18 lat. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 536 294 796. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1.

Aurora Clinic&Spa

Zlokalizowany na warszawskim Bemowie gabinet specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej oraz spa. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Aurora Clinic&Spa wykonuje zabiegi na wysokiej klasy produktach, które cenione są na całym świecie. Bogaty wachlarz usług obejmuje m.in. peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, mezoterapię, kriolipolizę, pakiety spa i wiele więcej.