Selfie Art

Wólczańska 127, Łódź

1,5-godzinne wejście do strefy selfie w Selfie Art (do -21%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Specjalnie zaaranżowana przestrzeń, w której można stworzyć niezapomniane sesje zdjęciowe, filmiki, teledyski i więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta obejmuje 1,5-godzinne wejście do strefy selfie

Strefa Selfie:

  • ponad 50 scenografii o różnej tematyce i charakterze
  • miejsce do realizacji własnych sesji zdjęciowych, filmików a nawet teledysków
  • różne ujęcia, kadry, ustawienia, tła, instalacje, światło pozwolą stworzyć rozmaite fotografie.

Więcej informacji na stronie.

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Selfie Art

Na przestrzeni ponad 400 m2 znajduje się ponad 50 tematycznych aranżacji, pokoi, boksów oraz stanowisk, dzięki którym można stworzyć wyjątkowe zdjęcia. W łódzkim Selfie Art mogą również powstać oryginalne sesje produktowe, reklamy a nawet i teledyski. Kolorowa i urozmaicona przestrzeń może być ciekawą propozycją nie tylko na rodzinne wyjścia, spotkania z przyjaciółmi czy randki, ale także jako uzupełnienie imprez okolicznościowych i integracyjnych oraz na wyjątkowe sesje modowe i produktowe. W godzinach porannych organizowane są warsztaty edukacyjne, dla dzieci, uczniów oraz studentów. Światła, ludzie, flesze, moda, śmiech, dobra zabawa i magiczny nastrój udzielają się wszystkim jak tylko przekroczą próg SelfieArt.