Brak nowych powiadomień

Salt Aviation

Lot zapoznawczy śmigłowcem z elementami pilotażu dla maks. 3 osób (849 zł) w Salt Aviation

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do podziwiania pięknych, podwarszawskich widoków, a także samodzielnego przejęcia sterów po uprzednim szkoleniu pod okiem Instruktora

W skrócie

Szczegóły:

  • lot śmigłowcem z lotniska Modlin w następujących opcjach:
    • opcja 1.: lot dla maks. 3 osób na wyłączność, trasa widokowa ok. 40 km
    • opcja 2.: 30 minut lotu + szkolenie
    • opcja 3.: 45 minut lotu + szkolenie (możliwość wykonania większej liczby manewrów)

Lot obejmuje:

  • przelot do strefy ćwiczeń
  • podstawowe manewry lotu śmigłowcem (start, lądowanie, lot po prostej, zmiany wysokości lotu, zakręty)

W trakcie lotu śmigłowcem wykonywane są loty bokiem, loty do tyłu oraz niskie i wysokie zawisy; wszystko to z możliwością obserwacji operacji “dużego lotnictwa” na terenie Portu Lotniczego Warszawa Modlin. W trakcie lotu Instruktor na bieżąco komentuje wskazania przyrządów i reakcje statku powietrznego na ruchy sterów. Przed lotem wykonuje się krótkie zapoznanie ze statkiem powietrznym, z przyrządami pokładowymi, działaniem sterów, zasadami łączności w kabinie oraz zasadami bezpieczeństwa.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych firma zastrzega sobie prawo przełożenia lotów na inny termin. Maksymalna waga jednego pasażera: 120 kg. Ilość osób towarzyszących, nie biorących udziału w locie: 1 osoba. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Loty odbywają się na lotnisku kontrolowanym Warszawa Modlin; konieczne jest posiadanie dowodu osobistego i przejście kontroli bezpieczeństwa. Minimalny wiek uczestników: 16 lat.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 111 101 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salt Aviation

Firma działająca na terenie Portu Lotniczego w Modlinie oferuje loty, które umożliwiają podziwianie malowniczych, podwarszawskich krajobrazów, w tym Kampinoskiego Parku Narodowego, rozlewisk Wisły, Narwi i Wkry oraz Twierdzy Modlin. Miłośnicy lotnictwa będą zachwyceni widocznym z góry kompleksem infrastruktury Portu Lotniczego oraz jego bieżącym funkcjonowaniem. Dzięki szkoleniu wstępnemu klienci mogą wespół z doświadczonym Instruktorem zasiąść za sterami śmigłowca.

Port Lotniczy Warszawa Modlin położony jest około 30 km na północny zachód od Warszawy i stanowi drugie lotnisko dla aglomeracji warszawskiej.

Salt Aviation

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.