Perfect Look Clinic

43 lokalizacji

Zabieg depilacji laserowej na całe nogi w Perfect Look Clinic (do -54%)

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Depilacja laserowa to skuteczny sposób na zlikwidowanie zbędnego owłosienia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Zobacz więcej ofert

Szczegóły:

  • nazwa lasera/metody: Laser Coolite Pro/Evo
  • rok produkcji: 2020 i 2021
  • rekomendowana liczba zabiegów: 6
  • czas trwania zabiegu: 45 minut
  • oferta obejmuje usługę depilacji całych nóg w 42 salonach, m.in. we Wrocławiu, w Sosnowcu, Olsztynie, Gdańsku, Piasecznie, Pruszkowie,Krakowie, Szczecinie, Radomiu

Podczas zabiegu wiązka lasera trafia bezpośrednio do komórek odżywczych mieszka włosowego i dlatego jest w stanie zniszczyć go szybko, blokując tym samym wzrost nowych włosów. Aby osiągnąć optymalny efekt, potrzeba kilku zabiegów, ponieważ laser działa tylko na włoski w fazie wzrostu.


Jeśli chcesz skorzystać z oferty depilacji bikini w salonach Perfect Look Clinic wejdź tutaj

Jeśli chcesz skorzystać z oferty depilacji wąsik w salonach Perfect Look Clinic wejdź tutaj

Jeśli chcesz skorzystać z oferty depilacji broda w salonach Perfect Look Clinic wejdź tutaj

Jeśli chcesz skorzystać z oferty depilacji pachy w salonach Perfect Look Clinic wejdź tutaj

Warunki

Groupon ważny do 28.02.2024 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które można kupić : 5. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe Informacje: Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o.o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Realizacja: Sprawdź dostępne terminy: skontaktuj się z wybranym przez siebie salonem (telefonicznie, smsowo, mailowo) poprzez Messenger i umów się na wizytę. Podczas rezerwacji wizyty zostanie przeprowadzony krótki wywiad, by poznać ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Zmiana rezerwacji z minimum 24 godz wyprzedzeniem - w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Perfect Look Clinic

Prowadzone na terenie kilkudziesięciu miast Polski salony, oferują swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Gabinety Perfect Look Clinic wyposażone są w nowoczesny sprzęt, wykorzystujący sprawdzone jak i nowatorskie technologie kosmetyczne i medyczne. Uzupełnieniem oferty są wysokiej jakości kosmetyki oraz preparaty markowych producentów. Wśród dostępnych usług wymienić można m.in. depilację laserową, woskiem, hennę brwi i rzęs, presoterapię, masaż Kobido, mezoterapię bezigłową, nanobrazję, karboksyterapię.