zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Jutro koniec.

Salon Violetta Kondaszewska Permanent Makeup & Beauty

Ul. Ekologiczna 22, Warszawa

Zabieg endermologii na wybraną partię ciała od 89 zł w Salonie Violetta Kondaszewska Permanent Makeup & Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalny zabieg, który pozwala na wyszczuplenie wybranej partii ciała

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: endermologia LPG®
  • partie ciała: wybrana partia ciała
  • czas trwania 1 zabiegu: 30 minut
  • zalecana liczba zabiegów: 10-15

Po wykonaniu odpowiedniej ilości zabiegów, możliwa jest nie tylko likwidacja cellulitu, ale także wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki oraz poprawa konturu twarzy. Endermologia może pomóc w uzyskaniu idealnie gładkiej skóry i sylwetki, tym bardziej, kiedy zdrowa dieta czy regularne ćwiczenia nie przynoszą określonych efektów.

Możliwe efekty: - redukcja ilości tkanki tłuszczowej - redukcja cellulitu - widocznie smuklejsza sylwetka - uniesienie i napięcie skóry - widoczna pielęgnacja skóry - skóra zyskuje sprężystość oraz gładkość, a także zagęszcza się - poprawa metabolizmu tkanki tłuszczowej - odmłodzona i oczyszczona skóra

Wskazana do zabiegu: - odchudzanie - wyszczuplanie - modelowanie sylwetki - redukcja cellulitu - odmłodzenie - poprawa jędrności skóry - poprawa krążenia krwi i limfy - usuwanie toksyn z organizmu, działania terapeutyczne – obrzęki, zastoje, świeże blizny, bóle mięśni przygotowania ciała do zabiegu liposukcji - zabieg relaksacyjny i przeciw obrzękowy dla kobiet w ciąży

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 511 872 827 . Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Oryginalny kostium wielokrotnego użytku do endermologii dodatkowo płatny 100 zł. W celu osiągnięcia zamierzonego efektu, groupon w całości najlepiej zrealizować w ciągu 2 miesięcy od momentu pierwszej wizyty. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Salon Violetta Kondaszewska Permanent Makeup & Beauty

Zabiegi z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej czekają na klientki salonu Violetta Kondaszewska Permanent Makeup & Beauty. W gabinecie pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy korzystają z certyfikowanych, i wysokiej jakości kosmetyków i preparatów. Na miejscu można zdecydować się na m.in. powiększanie, modelowanie ust, makijaż permamentny oczu, mezoterapię skóry głowy, laminację rzęs.