Michal Kolodziejczyk - Coach & Educator

Karola Taylora 3/U2, Warszawa

Do 83% zniżki na EMS (elektryczna stymulacja mięśni) w Michal Kolodziejczyk - Coach & Educator

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny SUPER20. Termin: 21.3.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Trening w niesamowicie eleganckim, przytulnym i komfortowym studio, gdzie w kameralnej atmosferze zmienisz swoje ciało.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Trening EMS – aż dwie indywidualne jednostki elektrostymulacji z diagnostyką i omówieniem wyników

Na podstawie danych z piśmiennictwa i wstępnych wyników przeprowadzonych badań można wnioskować, że technika EMS wykazuje znaczny potencjał w redukcji masy ciała. Wstępnie wykazano, że EMS skutkuje utratą tłuszczu całkowitego, jak również zmniejszeniem ilości tłuszczu wisceralnego, co w konsekwencji przyczynia się do zmniejszenia ryzyka zaburzeń metabolicznych i chorób układu sercowonaczyniowego.

Wśród osób otyłych, zastosowanie elektrostymulacji może być rozpatrywane nie tylko pod kątem redukcji zawartości tkanki tłuszczowej, ale również w celu poprawy sylwetki (przede wszystkim wzmocnienia i rozbudowy mięśni) oraz urody i poprawy jakości skóry. Nie ulega wątpliwości, że odchudzanie staje się o wiele łatwiejsze, gdy wraz z efektami uzyskanymi przez dietę pacjent pozbywa się cellulitu i ujędrnia ciało.

Ponadto, wydaje się, że EMS może być pomocnym narzędziem w modelowaniu obwodu talii oraz przyczyniać się do zmniejszenia obwodów ud.

Dodatkowym atutem działania EMS wydaje się być łagodzenie napięcia i bólu, relaks, a także oszczędność czasu.

Podsumowując, można wnioskować, że dieta w połączeniu z elektrostymulacją mięśni jest skuteczną strategią interwencyjną w procesie odchudzania. EMS bez wątpienia może stanowić alternatywę dla konwencjonalnego treningu fizycznego u osób, dla których trudnością jest wykonywanie tradycyjnych ćwiczeń, z uwagi na problem ze ścięgnami, stawami, innymi schorzeniami czy po prostu brakiem czasu.

Diagnostykę i treningi prowadzi Michał Kołodziejczyk - trener z 12-letnim stażem, wykładowca akademicki, doktorant AWF Wrocław, wybitny młody naukowiec z wieloma nagrodami za osiągnięcia naukowe w badaniach o kulturze fizycznej i treningu, autor publikacji w czasopismach Biology of Sport, Frontiers in Psychology czy też Journal of Sports Medicine and Physical Fitness.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 536 563 063. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1.

Michal Kolodziejczyk - Coach & Educator

Od samego wejścia jesteś tylko Ty i Twój cel. Stajesz się dla nas najważniejszą osobą na świecie. Dlatego do działania wkroczy Michał Kołodziejczyk - trener z 12 letnim stażem, wykładowca akademicki, doktorant AWF Wrocław, wybitny młody naukowiec z wieloma nagrodami za osiągnięcia naukowe w badaniach o kulturze fizycznej i treningu, autor publikacji w czasopismach Biology of Sport, Frontiers in Psychology czy też Journal of Sports Medicine and Physical Fitness. Prywatnie ogromny fan wykorzystania nauki i technologii w skutecznej realizacji celów treningowych co wielokrotnie pokazywał wprowadzając w kolejnych firmach treningi isointertialne, ISO EMS czy też TURBO EMS.  Pracujemy korzystając z systemu Polar Team z sensorami Verity Sense, regenerujemy się 16 komorowym systemem Wellmedico. Wszystko to dla kontroli Twojej pracy. Dzięki naszej specjalizacji w każdej chwili możesz sprawdzić swoje poprzednie treningi!