KAMO DERMOKLINIKA

Westerplatte 1/106, Olsztyn

49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na wypełnienie kwasem hialuronowym wybranej partii w KAMO DERMOKLINIKA

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do poprawienia drobnych niedoskonałości lub wymodelowania twarzy

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta obejmuje groupon zniżkowy na wybrany zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu, zgodnie z cennikiem.

  • cena jednej ampulkostrzykawki to ok. 850 zł

Groupon dotyczy 1 ml kwasu hialuronowego usieciowanego na wybraną okolicę zabiegową: bruzdy nosowo wargowe, kąciki ust, linie marionetki, śmiechowe, powiększenie ust, wolumetria twarzy

Kwas hialuronowy: substancja, która pozwala w szybki sposób przywrócić prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wpływając jednocześnie na jej odmłodzenie i wygładzenie. Występuje naturalnie w skórze i wykorzystuje się go w zabiegach powiększania ust, wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy. Kwas hialuronowy posiada wysokie właściwości nawilżające; pełni też rolę powłoki ochronnej, która zabezpiecza przed nadmierną utratą wilgoci.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Ceny zabiegów bez zniżki oscylują od około 800 zł do 1600 zł. Dopłaty do zabiegu można dokonać na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 702 602. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

KAMO DERMOKLINIKA

Każda kobieta ma w sobie coś ze zmysłowej kotki – wystarczy tylko odkryć drzemiące w niej piękno. W tym pomagają specjaliści z salonu KAMO DERMOKLINIKA. Umiejętnie stylizują pazurki, podkreślają atuty urody za sprawą makijażu permanentnego, oczyszczają i wygładzają skórę czy wyszczuplają ciało z użyciem nowoczesnego sprzętu. Nie zapominają przy tym o mężczyznach, którzy mogą przebierać w specjalnie przygotowanych dla nich zabiegach pielęgnacyjnych i stylizacyjnych.