Aleja Rzeczypospolitej 33b/33, Gdańsk

Mycie, strzyżenie, modelowanie i maska za 49,99 zł oraz więcej opcji w Salonie Urody Negro w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednio dobrana fryzura podkreśla atuty urody, a pielęgnacja sprawia, że pasma są zdrowe i lśniące

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: włosów do łopatek (opcja 1. i 2.), włosów do połowy pleców (koloryzacja)
  • dopłata do włosów dłuższych lub bardzo gęstych: dopłata w 1. i 2. opcji do włosów dłuższych niż za łopatki wynosi 20 zł; dopłata w 3. opcji za włosy za ramiona - do łopatek 30 zł, dopłata do koloryzacji w przypadku włosów dłuższych niż do połowy pleców wynosi 60 zł

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.W okresie 10.12.2019 - 02.01.2020 brak możliwości realizowania grouponu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon wydrukowany. W przypadku włosów długich lub bardzo gęstych konieczna dopłata. W przypadku włosów dłuższych niż do połowy pleców dopłata w wysokości 60 zł (dotyczy koloryzacji). Dopłata w 1. i 2. opcji do włosów dłuższych niż za łopatki = 20 zł. Dopłata w 3. opcji za włosy za ramiona - do łopatek 30 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 615 005 z min. 24-godz wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Urody Negro

W Salonie Urody Negro profesjonalny personel wykonuje zabiegi zarówno z zakresu fryzjerstwa, jak i kosmetyki. Wśród usług fryzjerskich znajdują się te dla pań, panów, jak i dzieci. Oprócz tradycyjnego strzyżenia kobiety mogą skorzystać z usługi balejażu czy też koloryzacji. Mężczyźni z kolei liczyć mogą na strzyżenie z myciem oraz zabiegi pielęgnacyjne brody. Paletę usług kosmetycznych otwiera natomiast henna w różnych konfiguracjach. Dla pięknego wyglądu paznokci kosmetyczka wykona manicure (japoński, klasyczny, express lub hybrydowy) lub pedicure (klasyczny lub hybrydowy). Wśród zabiegów kosmetycznych znajdują się również depilacja czy też makijaż okazjonalny.

Dodatkowo salon oferuje nowatorski zabieg polerowania włosów, czyli zabieg bez żadnych środków chemicznych, który pozwala na zachowanie długości i uzyskanie zdrowszych włosów bez rozdwojonych oraz zniszczonych końcówek. Ten zabieg daje maksymalne wygładzenie, a efekt polerowania utrzymuje się co najmniej do następnego podcięcia końcówek lub dłużej. Zalecany jest nie tylko do włosów zniszczonych, ale również dla odświeżenia wyglądu fryzury.