Brak nowych powiadomień

Salon Urody Fantastic Body

Legnicka 72, Wrocław

Zabieg gwiazd: oczyszczająca oksybrazja (od 49,99 zł) lub infuzja tlenowa (od 79,99 zł) w Salonie Urody Fantastic Body

Oferta ograniczona czasowo!
Do -71%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Oksybrazja pomaga w oczyszczaniu oraz odpowiednim nawilżeniu skóry, a infuzja tlenowa spowalnia proces przedwczesnego starzenia się skóry

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 6 opcji

Oksybrazja lub infuzja tlenowa na twarz:

  • 49,99 zł zamiast 150 zł za 1 zabieg oksybrazji,
  • 79,99 zł zamiast 225 zł za 1 zabieg infuzji tlenowej,
  • 94,99 zł zamiast 300 zł za 2 zabiegi oksybrazji,
  • 129,99 zł zamiast 450 zł za 3 zabiegi oksybrazji,
  • 149,99 zł zamiast 450 zł za 2 zabiegi infuzji tlenowej,
  • 219,99 zł zamiast 675 zł za 3 zabiegi infuzji tlenowej.

Oksybrazja to metoda odmładzania i rewitalizacji skóry. Zabieg polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu aplikowanego pod ciśnieniem i strumienia soli fizjologicznej. Wyzwala efekt naturalnej i samoistnej odbudowy oraz regeneracji. Nawilżenie i dotlenienie odwodnionej skóry dające błyskawiczne rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu.

Infuzja tlenowa to metoda odmładzania skóry oparta na wtłaczaniu substancji aktywnych do głębszych warstw skóry przy pomocy czystego tlenu. Specjalistyczna tlenoterapia aktywnie spowalnia proces przedwczesnego starzenia się skóry, a także zdecydowanie poprawia jej jakość. Uzyskuje się efekt nawilżenia na poziomie komórkowym oraz wypełnienia zmarszczek. Metoda ta została opatentowana w Danii i stała się kosmetyczną alternatywą dla zabiegów toksyną botulinową. Seria 5-6 zabiegów redukuje widoczność zmarszczek o 50%, a efekt utrzymuje się do pół roku.

Połączenie tych obydwu zabiegów pozwala na odpowiednie nawilżenie i odmłodzenie skóry twarzy w czasie jednej wizyty.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu dostępne są tutaj .

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony i wykorzystać maks. 2 (jeśli dotyczą dwóch zabiegów).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Salon czynny: pon.-pt. 9-21, sob. 9-13. Możliwość dokupienia na miejscu zabiegu na szyję i dekolt za 25 zł. Dla klientów Grouponu 10% zniżki na voucher upominkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 352 13 96 lub 505 455 777 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Urody Fantastic Body

Kosmetologia, zdrowe odżywianie, medycyna estetyczna i pakiety odchudzające – to cztery dziedziny, w których specjalizuje się Salon Urody Fantastic Body. Tutejsi eksperci wierzą bowiem, że uzupełniają się one na tyle skutecznie, by w efekcie poprawić wygląd, samopoczucie i jakość życia klientek. Przekonują o tym od 2010 roku, kiedy to salon pojawił się na rynku z bogatą ofertą precyzyjnie wyselekcjonowanych zabiegów. Obecnie oferują m.in. depilację laserową, kriolipolizę, mezoterapię mikroigłową, zamykanie naczynek, oksybrazję, wizaż i szereg kuracji dostosowanych do typu skóry.

Kosmetolodzy wykorzystują w pracy zaawansowane technologicznie urządzenia (w tym: Vella Slim®, Light Sheer®, Derma-Pen, VainWave™) i sprawdzone kosmetyki renomowanych marek (m.in. Thalgo, Thalion, Norel, Formula Ph+, Klapp, Sesderma, Filorga, Isabele Lancray, Mesoestetic). Katalog usług oferowanych przez salon wciąż się powiększa, ponieważ kadra regularnie uczestniczy w odbywających się na całym świecie profesjonalnych szkoleniach kosmetycznych i targach aparatury zabiegowej, które są okazją do zapoznania się z nowinkami technologicznymi. Warto dodać, że swoją wiedzą i doświadczeniem tutejsi specjaliści dzielą się w artykułach publikowanych na łamach profesjonalnych czasopism branżowych.

Salon Urody Fantastic Body

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy