Salon Urody ABACOSUN

ul. Unruga 50, Gdynia

Makijaż permanentny od 149,99 zł w Abacosun w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wygodne rozwiązanie dla zapracowanych kobiet, dbających o swój wygląd w każdej sytuacji, o każdej porze dnia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Makijaż permanentny:

  • 149,99 zł zamiast 400 zł za makijaż kreski górnej lub dolnej powieki,
  • 249,99 zł zamiast 800 zł za makijaż kreski górnej i dolnej powieki,
  • 349,99 zł zamiast 800 zł za makijaż brwi metodą cieniowania lub włoskową.  

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu: ciąża, miesiączka, hemofilia, choroby o nieznanej etiologii, zażywanie alkoholu lub narkotyków, zażywanie niektórych leków (np. rozrzedzających krew), alergie podczas leczenia, zaawansowana cukrzyca, anomalie skórne w strefie pigmentowanej, czynna opryszczka, uczulenie na jakikolwiek ze składników preparatu używanego do znieczulenia, choroby zakaźne, sztuczne rzęsy w przypadku kresek na powiekach, choroby oczu, rany, picie kawy przed zabiegiem, owrzodzenia, antybiotykoterapia i inne.

Salon Urody Abacosun

Autoryzowany instytut urody Abacosun w Gdyni pomaga swoim klientom dbać o urodę na najwyższym, światowym poziomie. Można tu znaleźć skuteczne sposoby zachowania wiecznie młodego wyglądu. W celu uzyskania najlepszych efektów specjaliści instytutu stosują skojarzone terapie piękności i wiele opatentowanych metod uzupełnionych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Usługi świadczone są przy użyciu profesjonalnych preparatów i innowacyjnych urządzeń, by efekty były trwałe i jak najbardziej zadowalające.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W opcji 1. w przypadku kreski dekoracyjnej - wydłużonej dopłata 50 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 732 799 797 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Salon Urody ABACOSUN