zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem DLAMAMY. Dziś koniec.

Dolna 3 Maja 1A, Lublin

Depilacja pastą cukrową od 19,99 zł w The Sugar Room (do -36%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Depilacja pastą cukrową jest naturalną metodą usuwania owłosienia – bez dodatków chemicznych, które mogłyby uczulać lub podrażniać skórę

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Agnieszka
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 7, 2021
zabieg wykonywała bardzo miła Pani :) depilacja wykonana bardzo szybko i delikatnie. polecam!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • partie ciała: zgodnie z wybraną opcją (pachy, ręce, nogi, bikini klasyczne lub brazylijskie)
  • typ depilacji: pastą cukrową
  • dni i godziny otwarcia lokalu: pon.-pt. 10-18, sob. 8-16

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 574 184 998. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

The Sugar Room

Specjalizacją salonu jest profesjonalna depilacja pastą cukrową, dzięki której można uzyskać gładką skórę na wybranej partii ciała. Do zabiegu można się przygotować w przebieralni, gdzie dostępne są chusteczki, bielizna jednorazowa oraz jednorazowe kapcie. Na miejscu można także wykonać stylizację brwi – henną lub farbką – poprzedzoną wywiadem kosmetycznym, jak również przedłużyć rzęsy czy wymodelować sylwetkę dzięki zabiegom Med Slim.