Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego Oaza Spa

Gdańska 77/A, Łódź

Sesja floatingu i pobyt w saunie suchej dla 1 osoby w Salonie Masażu Tajskiego i Balijskiego Oaza Spa

Wybierz opcję

Wyróżniki

Floating w połączeniu z sauną to kompleksowy sposób na dogłębny relaks i rozluźnienie mięśni, regenerację organizmu, ukojenie zmysłów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w pakiecie: sesja floatingu + pobyt w saunie suchej
  • czas trwania pakietu: 1,5-2 godz.

Floating polega na unoszeniu się na powierzchni roztworu wody i soli w specjalnie przygotowanej do tego kabinie izolacji sensorycznej. Kabina ta jest to dźwiękoszczelne, przestronne pomieszczenie o wymiarach 2,4 m na 1,4 m i wysokości 2,2 metry. Można poczuć się w niej bardzo komfortowo.

Przykładowe korzyści z floatingu:

  • relaks i redukcja stresu
  • uspokojenie umysłu
  • regeneracja po wysiłku
  • łagodzenie bólu
  • wspomaganie rehabilitację
  • wzrost kreatywności i intuicji
  • lepszy sen

Więcej informacji dostępnych na stronie: oaza-spa.pl/floating.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 456 859. W ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu należy skontaktować się z salonem telefonicznie: 728 456 859 lub mailowo na adres: kontakt@oaza-spa.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. Godziny otwarcia: poniedziałek-niedziela od 11:00 do 22:00. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Salon Masażu Tajskiego i Balijskiego Oaza Spa

W kameralnych wnętrzach Salonu Masażu Tajskiego i Balijskiego Oaza Spa skorzystać można z licznych masaży, rytuałów oraz zabiegów na twarz i ciało. O ich prawidłowy przebieg zadbają wykwalifikowane masażystki oraz kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem. Na miejscu można zdecydować się na m.in. masaż balijski, tajski masaż gorącym olejkiem kokosowym, masaż stemplami ziołowymi.