zamknij
Dzień Matki

Gabinet masażu i rehabilitacji w Zabrzu przy ul. Franciszkańskiej 8

ul. Franciszkańska 8, Zabrze

Wybrany masaż od 69,99 zł w Gabinecie masażu i rehabilitacji w Zabrzu przy ul. Franciszkańskiej 8

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na relaks i rozluźnienie mięśni, poprawę krążenia i przemiany materii, a także wyszczuplenie i wygładzenie skóry

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Klaudia
4 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 11, 2021
Polecam!!! Świetny masaż i miła atmosfera🙂
I
Izabela
14 Oceny6 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 28, 2021
Niestety nie udało nam się wraz z narzeczonym wykorzystać kuponu. Po przeprowadzce szukaliśmy salonu masażu, który moglibyśmy przetestować i chodzić do niego na stałe, jako że mamy stresującą pracę. Z pewnością pandemia utrudniła realizację grouponu, jednak gdy doszło do luzowania obostrzeń, to przez kilka miesięcy w dalszym ciągu nie dało się zrealizować usługi. Za każdym razem, gdy został już umówiony i doczekany termin (bo prawie zawsze trzeba było czekać ok. miesiąca), Pan go przekładał. Nie polecam. Czuję się oszukana na realne pieniądze. W pewnym momencie kod grouponu miał tracić ważność, więc Pan poprosił o jego przekazanie, aby odbić go w systemie i następnie wykonać usługę. Kody podaliśmy telefonicznie, a usługa NIGDY nie została wykonana. Nie polecam miejsca!
A
Adrian
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 4, 2020
Miła atmosfera , super masaż .

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 45 lub 90 minut
  • dostępne masaże: klasyczny, antycellulitowy, relaksacyjny, limfatyczny

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 883 680 800. Od 1 marca do 31 marca gabinet będzie nieczynny. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gabinet masażu i rehabilitacji w Zabrzu przy ul. Franciszkańskiej 8

Chcąc spędzić czas, łącząc przyjemne z pożytecznym warto zdecydować się na wizytę u doświadczonego masażysty. W tym celu można udać się do zlokalizowanego w Gabinecie masażu i rehabilitacji w Zabrzu przy ul. Franciszkańskiej 8. Oferowane tu zabiegi mogą pomóc w rozluźnieniu mięśni i ogólnym odprężeniu lub okazać się pomocne w rozmaitych dolegliwościach bólowych, w walce z cellulitem, a nawet bezsennością. Na miejscu warto zdecydować się np. na masaż klasyczny, wyszczuplający, gorącymi kamieniami oraz treningi personalne. Dopełnieniem oferty jest stylizacja paznokci.