zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

Kosmetolog na czasie

Św. Antoniego 33A, Poznań

Zabieg kriolipolizy na wybraną partię ciała: 2 przyłożenia za 299,99 zł w salonie Kosmetolog na czasie

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WEEKEND. Ends 26.11.
Użyj kodu

Wyróżniki

Wyszczuplająca kriolipoliza jest zabiegiem likwidującym nadmiar tkanki tłuszczowej w wyniku jej wymrożenia.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: kriolipoliza na wybraną partię ciała
  • urządzenie: Freeze Contour Max
  • temperatura chłodzenia do -10st.C
  • aplikator zasysający fałd tkanki tłuszczowej jest w całości wykonany z aluminium, co powoduje, że obszar zabiegowy jest szybko schładzany, a temperatura jest jednakowa na całej wymrażanej powierzchni. Jest to cecha wyróżniająca od innych urządzeń, których aplikatory są plastikowe i zaopatrzone tylko w płytki chłodzące.
  • możliwość pracy na 4 obszarach jednocześnie
  • możliwy efekt redukcji 20-40% komórek tłuszczowych po jednym zabiegu
  • partie ciała do wyboru: brzuch, boczki, uda, biodra, okolica kolan, łydki, ramiona, plecy

Przebieg wizyty: przed zabiegiem zostają wykluczone przeciwwskazania. Następnie obszar zabiegowy zostaje zmierzony i dopasowane odpowiednie głowice (aplikatory). Pod głowicą zostaje umieszczona membrana zabezpieczająca skórę przed odmrożeniem. Gdy wszystko jest gotowe rozpoczyna się zabieg.

Po zabiegu: skóra jest zaczerwieniona, delikatnie obrzęknięta. Istnieje możliwość wystąpienia siniaków. W dniu zabiegu unikamy czynności rozgrzewających organizm. Przez kolejne 4 tygodnie należy pić co najmniej 2 l na dobę, unikać leków przeciwzapalnych. Po tym czasie zabieg można powtórzyć.

  • przeciwwskazania: choroba Raynauda, krioglobulinemia, napadowa hemoglobinuria, pokrzywka, ciąża i karmienie piersią, miejscowe stany zapalne, rany, zapalenie skóry, menstruacja, miejscowe zaburzenia krążenia

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kosmetolog na czasie

Zlokalizowany w Poznaniu salon urody posiada w ofercie wiele zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych do wyboru. Oferta zabiegowa jest szeroka i obejmuje zarówno zabiegi na twarz i ciało takie jak lipoliza, mezoterapia, peelingi chemiczne. Gabinet prowadzony jest przez absolwentkę Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu. Kosmetolog na czasie wykonuje zabieg kriolipolizy od 2012 r., dzięki czemu ma bardzo duże doświadczenie i wiele zadowolonych Klientów.