zamknij
Dzień Matki

Salon Kosmetyczny Kraina Piękna

ul. Różana 17a, Kielce

Stylizacja hybrydowa: manicure (44 zł), pedicure (49 zł) i więcej w Salonie Kosmetycznym Kraina Piękna

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na nadanie paznokciom dłoni i stóp pięknego wyglądu i intensywnego koloru na długi czas

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
luty 13, 2022
Pomimo cudownej atmosfery i prawdopodobnie ogromu starań kosmetyczki, zabieg nieudany.. efekt nie utrzymał się nawet tygodnia, s podkręcenie znikome

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj manicure/pedicure: hybrydowy
  • czas trwania zabiegu: 60-75 minut
  • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: 10 zł

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 964 082. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: pon.-pt. 10:00-18:00. 1 osoba może kupić i wykorzystać 1 groupon. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Salon Kosmetyczny Kraina Piękna

Położony w centrum Kielc salon oferuje bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych. W Krainie Piękna skorzystać można z manicure'u i pedicure'u, laminacji rzęs i brwi, zabiegów wyszczuplająco-modelujących. Warto dodać, iż na miejscu specjaliści korzystają z wysokiej jakości kosmetyków.